Конкурс Мішень

Конкурс Мішень (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Мішень

Гостям роздаються чисті листи паперу і олівець.Ведучий пропонує їм намалювати на листі велике коло, усередині якого— ще 4 кола (у вигляді мішені з 5 кіл). Посередині поставити точку і через неї провести 2 перпендикулярних лінії. В результаті вийшли 4 сектори. Гостям пропонується написати: в 1 крузі(від центру) — букви Р, П, З, Л. у 2 крузі— цифри від 1 до 4 у будь-якій послідовності, в 3 крузі— по одній назві тварини, птаха, комахи, в 4 крузі— 4 прикметника(бажано смішних— товстий, п’яний, повзучий та ін.) в 5 крузі — 4 будь-які прислів’я. Ведучий збирає заповнені мішені і починає їх зачитувати з вказівкою на її автора: букви в центрі кола означають Р — робота, П — ліжко, С – сім’я, Л— любов, цифри— на якому місці у кожного з гостей стоять робота, сім’я, ліжко і любов, тваринне + визначення — хто він в роботі, ліжку, сім’ї і любові (приміром, може вийти, що в роботі він «жадібний шакал», а в ліжку «товста собачка»), прислів’я— це девіз цієї людини в роботі, сім’ї, ліжку, любові (приміром, може вийти, що в ліжку його девіз «робота дурнів любить», а в сім’ї «скільки вовка ні годуй, усе в ліс дивиться»). Виходить дуже смішно!!!

Конкурс Мішень, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *