Конкурс Мегагудзичок

Конкурс Мегагудзичок (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Мегагудзичок

Для конкурсу треба приготувати великий гудзик, наприклад, діаметром 40 см Для кожного учасника готується набір: гудзик, голка, нитка, ножиці і шматок тканини. Кожному учасникові видається цей набір.
По сигналу ведучого учасники починають пришивати гудзичок. Але уся складність в тому, що пришити гудзик треба лише одного разу вставивши нитку в голку і не менше 10 стьобаннями. Самі розумієте, що нитка в даному випадку виходить дуже довгою і доводиться бути акуратніше.
Перемагає той, хто швидше пришиє гудзик, виконавши усі умови.

Конкурс Мегагудзичок, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *