Конкурс Макаронники

Конкурс Макаронники (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Макаронники

Цей конкурс краще проводити між парами. Чоловік в кожній парі отримує спагеттину, а жінка — макаронину (чи соломинку для питва, головне, щоб діаметр макаронини або соломинки був більше діаметру спагеттины). Один кінець спагеттини або макаронини учасники затискають у роті губами (не зубами), прибирають руки за спину і стають по парах (ч+ж). По команді чоловіки повинні «загнати» свою спагетинну в макаронину своєї партнерки. Перемагає та пара, яка перша впорається із завданням.

Конкурс Макаронники, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *