Конкурс Мафія

Конкурс Мафія (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Мафія

До межі спрощені правила такі. Бажано, щоб граців було як мінімум 7. Усім роздається по одній карті, серед яких дещо (приміром, 2 з 10) чорній масті — «мафія». Карти зберігаються в таємниці. Можна (але не обов’язково) вибрати ведучого. За його (чи кого завгодно) командою «Місто засинає» — усі гравці закривають очі. По команді «Мафія прокидається» розплющують очі володарі чорних карт, бачать один одного і по команді ведучого знову засинають, після чого прокидаються усі («місто»). Починається бурхливе обговорення, хто мафія, засноване на почутих репліках, шерехах, (не-) приязні, а найчастіше на методі наукового тику. Загальним голосуванням місто убиває одного свого громадянина, і радіє, якщо викладена карта виявиться чорною. Якщо не був призначений ведучий, то ним стає убитий. Усе повторюється з тією лише різницею, що під час нічного пильнування мафія вказує на кого-небудь і зранку він оголошується мертвим. Гра закінчується, коли уся мафія (або усе місто) перебита. Крім того, можна ввести додаткових персонажів, які засинають і прокидаються щоночі кожен по своїй команді і (!) УСІ є мирними мешканцями. Це маніяк — вбиває довільну жертву. Медик — якщо вгадає ще невідомого убитого, повертає його до життя. Комісар — запитує жестом ведучого, чи є гравець мафією, той йому жестами відповідає, але цю інформацію комісар тримає при собі. Повія — заражає кого завгодно СНІДОМ, гравець помирає через хід. Презерватив — той же лікар, але тільки проти повії. Крім того, ведучий може барвисто живописати, що відбувається… Проходить усе дуже весело, тільки потрібно зіграти 2-3 рази, щоб звикнути.

Конкурс Мафія, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *