Конкурс Лялька

Конкурс Лялька (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Лялька

Грати в цей конкурс краще всього прямо за столом… Улаштовувач гри (заводила) бере ляльку. Краще всього, як показала практика, звичайного голенького пупса. І під яким-небудь приводом (наприклад, це наш іменинник, він тільки що народився, так давайте його поцілуємо) пропонує його поцілувати усім по черзі, оголошуючи при цьому, куди учасник це робить. Наприклад, «Я цілую його в око, щоб він добре бачив». Повторюватися, природно, не можна! Якщо народу не дуже багато, то доведеться пустити ляльку по другому колу… При вичерпанні ручок і ніжок, гості, думаючи, що гра тільки в цьому і полягає, називатимуть і цілуватимуть лялечку в дуже екзотичні місця, тільки щоб гра на них не зупинилася. Улаштовувач повинен усю старанно запам’ятовувати… Після закінчення кола (першого або другого) ведучий оголошує, що вистачить тренуватися на ляльці. І тепер кожен повинен поцілувати сусіда в тому порядку, якому передавалася лялька, в те місце, яке він оголошував… Якщо лялька ходила два кола, то відповідно два кола проходить і «поцілунок сусіда». Якщо гра проходить не лише в «молодому» суспільстві, а, наприклад, на весіллі, то при особливому опорі сторін до цілування (місця бувають ну дуже екзотичні, а люди у віці…) можна дозволити заміну цілування яким-небудь дійством (танець, вірш, пісня…). Для повністю «молодого» суспільства буде кращий призначити іншу плату за програш. Наприклад, якщо відмовився, то біжиш за добавкою… чи за тортом. Так, винен той, хто відмовився! А це може бути або той, хто не хоче цілувати, або той, хто не дозволить себе поцілувати.

Конкурс Лялька, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *