Конкурс Кульова битва

Конкурс Кульова битва (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Кульова битва

Беруть участь дві великі, але рівні за чисельністю команди. Кожен з учасників прив’язує ниткою до своєї ноги надуту повітряну кульку кольору своєї команди. Нитка може бути будь-якої довжини, хоча, чим довше, тим краще. Кульки обов’язково повинні лежати на підлозі. По команді усі починають знищувати кульки суперників, наступаючи на них, одночасно, не даючи це робити зі своєю. Володар кулі, що лопнула, відходить убік і припиняє битву. Переможець конкурсу — та команда, чия кулька залишиться останньою на полі бою. Забавно і не травматично. Перевірено. До речі, кожна команда може розробити яку-небудь стратегію і тактику ведення бою. А кульки можуть бути і не одного кольору в команді, але для успішного ведення бою треба добре знати своїх партнерів.

Конкурс Кульова битва, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *