Конкурс Кульки з секретом

Конкурс Кульки з секретом (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Кульки з секретом

Заздалегідь треба підготувати завдання, написані на папірцях, і помістити їх в кульки, які потім слід надути і розвісити по залу. Так ви прикрасите залу, а ближче до кінця свята ще й розважите гостей. Нехай учасники обирають собі одну-дві кульки, лопають їх, читають і виконують завдання. Напишіть що-небудь нескладне, наприклад, «вимовити тост на честь усіх жінок», що зібралися, «заспівати пісеньку із словами весна і любов і так далі. Таким чином, стара добра гра у фанти стає цікавіша і різноманітніше.

Конкурс Кульки з секретом, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *