Конкурс Куди вкласти гроші?

Конкурс Куди вкласти гроші? (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Куди вкласти гроші?

Ведучий викликає дві пари (у кожній парі чоловік і жінка): «Зараз ви якнайшвидше відкриєте цілу мережу банків, вкладаючи в кожен тільки одну купюру. Отримайте початкові внески! (Видає парам гроші-фантики).Банками для ваших вкладів можуть служити кишені, лацкани, і усі затишні місця. Постарайтеся якнайшвидше оформити свої вклади, відкрити якомога більше банків. Приготувалися, почали»!. Ведучий допомагає парам виконувати завдання, після закінчення 1 хвилини ведучий підводить підсумки. Ведучий: «Скільки купюр залишилося у вас? А у вас? Прекрасно! Усі гроші вкладені в справу! Молодці! А тепер я попрошу жінок помінятися місцями і якнайшвидше зняти з рахунків усю суму. Відкривайте банки, знімайте гроші! Увага, почали»!. (Звучить музика, жінки відшукують гроші у чужих партнерів).

Конкурс Куди вкласти гроші?, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *