Конкурс Костюмований бал

Конкурс Костюмований бал (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Костюмований бал

Хочте розвеселити нудьгуючих співробітників? Немає нічого простішого. Знадобиться одяг неймовірно великих розмірів : шорти, сімейні труси, майки, а якщо до справи підійти досить докладно — можна дістати кеды 50 розміру, або такі ж величезні тапки.
Отже, уся ця краса складається в мішок, який ведучий передає учасникам. Далі учасники під музику передають мішок один одному. Але як тільки музика зупиняється, той, у кого в руках мішок, повинен запустити туди руку і дістати першу ліпшу річ. Як ви вже здогадалися, щасливчик повинен надіти те, що подарував йому мішок, і не знімати до кінця гри. В кінці гри учасники виглядатимуть дуже колоритно.

Конкурс Костюмований бал, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *