Конкурс Коробка

Конкурс Коробка (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Коробка

Для конкурсу знадобиться звичайна картонна коробка, не занадто велика, але й не маленька. Гравці встають в коло і під музику передають її один одному. Той, у кого залишилася ця коробка в мить, коли музика зупинилася, повинен зняти з себе річ (саме річ, а не витягнути з кишені ключі і монету) і покласти в коробку. Далі триває по колу. Коли гру почати в зворотному порядку, тобто вже витягувати перші речі, що попалися, з неї і надівати на себе, вирішувати вам і вашій компанії.

Конкурс Коробка, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *