Конкурс Кіт

Конкурс Кіт (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Кіт

Усі стають в коло і беруться за руки. Бажано, щоб поблизу не було гострих і тому подібне предметів. Ведучий конкурсу говорить на вухо кожному гравцеві назви двох тварин. І пояснює сенс гри: коли він називає якусь тварину, то людина, якій сказали цю тварину на вухо, повинна різко сісти, а його сусіди справа і ліворуч, навпаки, коли відчують, що їх сусід присідає, повинні не допустити цього, підтримуючи сусіда під руки. Усе це бажано робити в досить швидкому темпі, не даючи передиху. Прикол полягає в тому, що друга тварина, яку ведучий говорить гравцям на вухо, в усіх одна й та сама — «КІТ». І коли через деякиий час піcля початку гри ведучий раптом вимовляє: «Кіт», то усі неминуче повинні різко сісти, що призводить до тривалого валяння по підлозі. Тут навіть заздалегідь випивати не обов’язково.

Конкурс Кіт, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *