Конкурс Кільця

Конкурс Кільця (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Кільця

Цей конкурс вимагає деякої підготовки. По-перше, слід визначитися з дістанцією. Якщо вибрати занадто коротку дистанцію, то гравці швидко завоюють усі призи. Якщо ж відстань буде великою, учасники взагалі не потраплять.
Для облаштування цієї веселої гри потрібно набір кілець. Їх можна виготовити в офісі.
Беремо щільний картон (можна використати обкладинки старих тек), і вирізуємо кільця. Знадобиться десяток кілець. Щоб кільця були досить важкими, можна склеїти їх разом.
У далекому кінці офісу або залу виставляються пляшки з різними напоями. Причому, ближче до гравців треба ставити напої дешевше — пиво, кока-колу, воду. А чимдалі — горілку, вино, коньяк. Найдалі поставити віскі або коньяк.
Правила прості: той, хто потрапив кільцем на пляшку, забирає її в якості призу.

Конкурс Кільця, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *