Конкурс Кенгуру

Конкурс Кенгуру (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Кенгуру

Для конкурсу обирається доброволець. Один ведучий відводить його чимдалі і пояснює, що він повинен буде зображувати кенгуру жестами, мімікою і тому подібне, але ні видаючи ні звуку, а усі інші повинні здогадатися, що за тварину він показує. В цей час другий ведучий розповідає аудиторії, що зараз жертва показуватиме кенгуру, але усі повинні прикидатися, що вони не розуміють, що ж за тварину їм показується. Потрібно називати будь-яких інших тварин, але не кенгуру. Це повинно бути щось типу: «Ой, воно стрибає! Так. Напевно це кролик. Ні!? Дивно, ну тоді це мавпа». Якщо через 5 хвилин імітатор ще не кидатиметься на усіх з криками: «Ви що дебіли? Не можете відгадати просту тварину? Показую ще раз! Дивіться, ідіоти»!, то у нього сталеві нерви.

Конкурс Кенгуру, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *