Конкурс Казка

Конкурс Казка (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Казка

У компанії вибирається «жертва» і вирушає за двері (у сенсі, з приміщення). Далі усім пояснюються правила. «Жертва» повинна відгадати дуже відому російську казку, яку нібито загадали друзі. «Жертва» зобов’язана ставити навідні питання, на які можна відповісти однозначно «так», «ні», «не знаю». Відповідають «так», якщо питання закінчується на голосну, «ні» — якщо на приголосну, «не знаю» — для «ь» та інших. Таким чином, «жертва», ставлячи питання по черзі кожному з тих, що грають, заходить у безвихідь у своїх логічних припущеннях, саме тоді можна змилуватися (якщо усе вже вдосталь насміялися) і повідомити про правила «жертві».

Конкурс Казка, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *