Конкурс Карткова

Конкурс Карткова (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Карткова

Потрібно одну гральну карту. Легко замінюється календариком або будь-яким картоном відповідного розміру. Перед початком гри усім пропонується навчитися утримувати карту у вертикальному положенні губами за рахунок втягування повітря. Пояснюю детальніше. Зробіть губи «трубочкою», як при поцілунку. Прикладіть карту до губ, як би цілуючи її центр. Тепер, втягуючи повітря, відпускаєте руки, намагаючись утримувати карту, щоб вона не впала. Після 3-5 хвилин тренування будь-кому вдається утримувати карту принаймні пару секунд. Отже, сідають в коло в порядку «хлопчик-дівчинка». І таким чином, по черзі утримуючи карту з обох сторін, передають по колу. Особливе пожвавлення викликає випадкове падіння карти. Грати можна на швидкість, на час, на виліт. Останній варіант здається найбільш прийнятним.

Повернутися на сторінку Конкурси

Конкурс Карткова, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *