Конкурс Камасутра

Конкурс Камасутра (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Камасутра

На підлозі креслиться квадрат приблизно 2 на 2 метри, цей квадрат розділяється на 16 квадратів, кожен квадрат (маленький) нумерований (від 1 до 16, починаючи з лівого верхнього квадрата). Заздалегідь на листі пишуться номери і навпроти них — ліва нога, права нога, ліва рука, права рука. З присутніх обираються добровольці — хлопець і дівчина і обов’язково потрібен ведучий, який проводить усі приготування. Ведучий спочатку хлопцю, потім дівчині називає куди треба поставити їх руки і ноги, у кінці конкурсу виходять просто жахливі пози, програє той, хто не зможе прийняти чергову позу.

Конкурс Камасутра, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *