Конкурс Гудзички

Конкурс Гудзички (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Гудзички

Цей конкурс найбільше підходить для святкування Днів Народження дорослих людей. Він розвеселить учасників і зробить обстановку більше неформальною. Отже, усі гості розбиваються на пари чоловік-жінка.
Конкурс Якщо жінки в одязі без гудзиків, то потрібно знайти де-небудь сорочку. Чоловіки повинні одягнути товсті рукавиці. Потім по сигналу ведучого вони намагаються розстебнути гудзики на одязі жінки, яка з ним в парі. Учасник, який розстебне більше усіх гудзиків, і вважається переможцем.

Конкурс Гудзички, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *