Конкурс Груповий ритм

Конкурс Груповий ритм (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Груповий ритм

Гравці сідають в коло. Ведучий кладе ліву руку на праве коліно сусіда ліворуч, а праву — на ліве коліно сусіда справа. Усі поступають аналогічно. Ведучий відбиває нескладний ритм лівою рукою (тра-та-та). Сусід ведучого ліворуч, почувши ритм, відбиває його правою рукою (на лівій нозі ведучого). Сусід ведучого справа, почувши ритм, відбиває його лівою рукою (на правій нозі ведучого). І так далі по колу. Ви добре повеселитеся, перш ніж усі навчаться правильно передавати ритм.

Конкурс Груповий ритм, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *