Конкурс Гра-жарт

Конкурс Гра-жарт (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Гра-жарт

У цій грі не буде переможців і програвших, ця гра — жарт, щоб повеселити гостей. Запрошується двоє учасників — чоловік і жінка. Чоловікові пояснюються правила гри — «зараз пані розміститься на цій канапці і візьме в рот солодку цукерку, а ваше завдання — із зав’язаними очима відшукати цю цукерку без допомоги рук і забрати її теж ротом». Уся комічність ситуації полягає в тому, що, як тільки чоловікові зав’язують очі, на канапку або кушетку вкладають чоловіка замість обіцяної пані. Скільки часу намагатиметься відшукати цукерку у «пані» ваш вибраний кавалер, стільки гості від душі сміятимуться.

Конкурс Гра-жарт, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.