Конкурс Гра в звірів

Конкурс Гра в звірів (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Гра в звірів

Кожен учасник стає звіром — слоном, раком, комаром, оленем, рибкою, змією, зайцем, левом або іншим на власний вибір. Головне — це придумати характерний жест, яким він і показуватиме свого звіра. Сенс конкурсу: показати свого звіра, а потім звіра іншого учасника. Інший учасник показує знову ж таки свого звіра, а потім звіра третього учасника. Усе потрібно робити швидко, але без помилок, хто помилиться, кладе фант. У кінці гри, коли залишаться двоє учасників фанти розігруються: один переможець відвертається і придумує смішні завдання для тих, чиї фанти обирає інший переможець.

Жести:

Слон — правою рукою доторкнутися до носа. У коло, утворене рукою, просунути до упору ліву руку.

Рак — скласти обома руками фіги, піднести до очей, поворушити великими пальцями.

Комар — скласти кулак, витягнути вказівний палець, піднести тильною стороною долоні до носа, помахати хоботком.

Олень — хрестоподібно складеними руками з розчепіреними пальцями швидко змахнути над головою

Риба — скласти долоні, як для молитви, опустити паралельно полу, вчинити хвилеподібний рух (схоже на стрибок риби)

Змія — погойдавши правою рукою з трохи присогнутой долонею, зображувати очкову кобру, підготовлювану до нападу.

Заєць — банально: сложив ручки на рівні грудей. Так зображують зайчиків в усіх дитсадах — згадаєте золоте дитинство своє!

Лев — майже як заєць, але кігті назовні і (обов’язково!) скорчити звірячу рожу.

Головне: Усі жести мають бути точними, безпомилковими і дуже швидкими. Щонайменша неточність або затримка карається фантом. Врешті-решт жести переплутуються, рак починає ворушити комариними хоботками, а у зайця з’являється лютий вираз обличчя. Спробуйте, дуже весело конкурс йде в змішаній доросло-дитячій або студентській компанії.

Конкурс Гра в звірів, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *