Конкурс Головний баран

Конкурс Головний баран (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Головний баран

Для проведення конкурсу усі вишикуються у велике коло. Один гравець із самого початку бере на себе функції ведучого, він же стає головним чинником «смути» і на свій смак вирішує, хто стане «жертовним бараном». Ведучий викликає з кола одного гравця (майбутню «жертву»), відводить його в іншу кімнату і просить там почекати. Потім ведучий повертається в коло і пояснює іншим змовникам, що зараз повинне статися. Спочатку буде запрошена «жертва». Цьому гравцеві говорять, що люди навкруги зображують стадо баранів і серед них є головний баран. Потрібно визначити, хто ж головний баран. Для цього необхідно поставити питання: «Хто головний баран»? Усі в крузі почнуть кричати: «Я»! Голосніше за усіх нібито кричатиме той, хто обраний «головним бараном». Його-то і потрібно вичислити серед усіх інших. Отже, це версія для «жертви». Насправді, коли «жертва» поставить своє питання: «Хто головний баран»? — ви усі однаково кричатимете, оскільки ви і не думали вибирати ніякого «барана». Нехай «жертва» покаже на кого завгодно, ви погоджуєтеся з третього разу і робите вигляд, ніби гравець вгадав. Гравець покидає коло і йде в іншу кімнату, а «жертва» займає його місце. Далі ведучий продовжує «пудрити мізки» нещасній «жертві». Ведучий говорить, що вимагається обрати нового «барана», і пропонує цю роль своїй «жертві». Він аргументує це тим, що гравець сам бачив, як потрібно кричати, і краще за усіх виконає роль «ватажка». Наївна «жертва» погоджується узяти на себе цю «почесну» місію, і ведучий зве гравця з іншої кімнати. Ведучий нагадує правила гри і цьому гравцеві, щоб «жертва» не здогадалася про каверзу. А далі відбувається ось що. Звучить питання: «Хто головний баран»? Усі кричать, жертва старається більше усіх, але «підставний» гравець прикидається, що не може вгадати, хто «головний баран», і просить кричати поголосніше. Удруге, коли звучить питання «Хто головний баран»? — усі набирають в легені більше повітря і… мовчать. А посеред кімнати лунає дикий крик вашого «жертовного барана»: «Я-я-я-я»!

Конкурс Головний баран, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *