Конкурс Глухий телефон

Конкурс Глухий телефон (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Глухий телефон

Для участі знадобиться велика компанія. Один ведучий, 5-6 гравців (чим більше, тим веселіше), інші глядачі. Гравці виходять за двері. Ведучий викликає першого з них і зачитує йому у присутності глядачів заздалегідь приготований невеликий текст (10-12 пропозицій). Текст читається один раз виразно і не занадто швидко. Завдання гравця — переказати почутий текст наступному гравцеві, який до цього знаходився за дверима. Другий гравець переказує третьому те, що зумів запам’ятати у свою чергу. І так далі. У результаті останній гравець переказує глядачам ті крихітки первинного тексту, які до нього дійшли. Загалом, розповідь так змінюється до кінця, що глядачі просто падають із сміху!

Конкурс Глухий телефон, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *