Конкурс Фанти

Конкурс Фанти (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Фанти

На вечірці усім роздаються по два (три) паперові листочки, усі пишуть на них свої бажання. Наприклад «Зображувати по-звірячому вбитого трупа!!» чи «Поцілувати свого сусіда справа в коліно» або «Танцювати стриптиз». Далі ці папірці згортають в трубочки і засовують в пляшку або баклажку, сідають в коло і грають в пляшку, на кого покаже шийку той дістає один папірець, читає бажання написане на ній і виконує його!!!!! Бажання у усіх в міру своєї зіпсованості!!! Дуже прикольний конкурс. Бували такі бажання: «Вщент зіпсувати собі зачіску». Причому це загадала дівчинка, і це бажання попалося саме їй!!!

Конкурс Фанти, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *