Конкурс Дружній обмін

Конкурс Дружній обмін (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Дружній обмін

У конкурсі беруть участь пари — чоловік і жінка. Усім парам роздаються реквізити: великі сімейні труси і кепка (пілотка, кашкет). Чоловіки одягають труси, жінки — кепки. Під звуки музики пари всі разом починають танцювати, хто як може і хоче.
Як тільки музика замовкає, пари повинні швиденько обмінятися реквізитом, чоловіки повинні зняти труси і одягнути кепки, а жінки зняти кепки і одягнути труси. І такий обмін робитися три рази. Виграє та пара, яка усе це виконає швидше і забавніше.

Конкурс Дружній обмін, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *