Конкурс Дракон

Конкурс Дракон (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Дракон

Це досить рухлива гра, тому проводити її треба лише у тому випадку, якщо дозволяють розміри приміщення і вік співробітників.
Учасники, що виявили бажання брати участь, вишиковуються в шеренгу. Другий берет за пояс першого, третій берет за пояс другого, і так далі. Виходить імпровізований дракон, саме так і роблять своїх драконів китайці.
Далі процесія починає переміщатися. А рухатися дракона примушує перший учасник. Чому саме голова дракона приводить в рух усе тіло? Тому що мета голови дракона — схопити його хвіст.
Після того, як перший учасник утілить свій задум і схопить останнього гравця, останній стає першим, тобто випускає попереднього гравця і починає його ловити.

Конкурс Дракон, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *