Конкурс Чиста склянка

Конкурс Чиста склянка (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Чиста склянка

Це навіть не конкурс, а міні-турнір. Викликається двоє дівчат. Перед кожною повинен стояти келих з пивом, і вони повинні випити його не торкаючись келиха руками, при цьому зробити це максимально швидко. У наступний раунд виходить та, яка або вип’є більше, або вип’є швидше. І так до фіналу, де вже відомим чином визначиться переможець. Якщо пар буде дуже багато, то дівчата, які дійшли до фіналу будуть в дуже нетверезому стані. Якщо ви побоюєтеся за їх здоров’я, то можете робити не пари, а четвірки. А можна і взагалі усе відразу.

Конкурс Чиста склянка, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *