Конкурс Чиї губи

Конкурс Чиї губи (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Чиї губи

У конкурсі беруть участь 3 чоловіки, 3 жінки і ще 3 добровольця-чоловіка. Знайшовши момент, заховайте добровольців в кімнаті, суміжній з приміщенням, де проходить вечірка. Повісьте простирадло на дверний отвір і зробіть в ній три прорізи для губ. Оберіть трьох представниць слабкої статі і проведіть їх за ширму. Чоловікам поясните, що, вгадавши жінок по поцілунку в губи, вони отримають приз. В цей час заховані в кімнаті добровольці фарбують губи тією ж помадою і займають місця жінок у прорізів. Чоловіки по черзі підходять до ширми і цілують «апетитні» губки. Ведучий може підігріти інтерес, попросивши учасників описати достоїнства кожного поцілунку і тому подібне. Коли пристрасті розжаряться, ефектним рухом зірвіть простирадл і оголосите, що «голубі» мрії багатьох присутніх нарешті збулися.

Конкурс Чиї губи, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *