Конкурс Черга

Конкурс Черга (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Черга

Не потрібно повідомляти назву гри заздалегідь, щоб не дати тим, хто грають здогадатися про сенс гри до того, як будуть проведені необхідні приготування. Принцип наступний. Один гравець, який знає правила гри, повинен побудувати усіх по колу із закритими очима. Підглядати не можна. Після цього усі витягають вперед одну руку, і той, хто водить потихеньку відстукує по руці якийсь номер, залежно від числа учасників. Після цього той, хто водить оголошує, що потрібно вишикуватися по порядку номерів, тобто гравець, якого ударили один раз, має бути першим, потім повинен стояти гравець, якого ударили двічі і так далі. При цьому не можна нічого говорити, хоча кричати, стукати, ляскати, обніматися, пустувати, цілуватися, та займатися будь-якими речами можна, аби не говорити і не розплющувати очі. Можна комусь дати два однакові номери, а якійсь пропустити. Тоді можуть вийти дві черги з розривом, або вийде одна, якщо люди здогадаються про вашу дію. Бажано усе знімати на відео, тоді не лише ведучий, але й усі інші зможуть побачити, як усі учасники, як сліпі котенята, стукаються один об одного, мукають і намагаються якось спілкуватися. Бажано проводити конкурс, коли люди більш-менш знайомі один з одним, але можна це зробити, як спосіб упізнати один одного ближче.

Конкурс Черга, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *