Конкурс Бомбардувальники

Конкурс Бомбардувальники (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Бомбардувальники

Для гри потрібні дві-три скляні банки і металеві гроші (бажано заготовити заздалегідь, не сподіваючись на те, що учасники знайдуть їх самі).
Охочі взяти участь в конкурсі діляться на дві команди. Кожна команда отримує скляну банку і однакову кількість монет (не менше трьох на кожного учасника).
Ведучий відмічає лінію старту, на відстані 5 метрів від якої ставить банки. Завдання учасників — затиснути монету колінами, дійти до своєї банки і без допомоги рук опустити монету у банку. Команда, яка закинула у банку більше усіх монет, отримує приз.

Конкурс Бомбардувальники, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *