Конкурс Американський психолог

Конкурс Американський психолог (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Американський психолог

Ведучий роздає гравцям (5-8 чоловік) папір і олівці і починає ставити питання, заздалегідь пояснивши, що відповідь має бути детальною у вигляді пропозиції:
1. З чим у вас асоціюється поняття «ліс»?
2. З чим у вас асоціюється поняття «море»?
3. З чим у вас асоціюється поняття «кішки»?
4. З чим у вас асоціюється поняття «коня»?
Після цього відповіді збираються і починають зачитуватися з вказівкою на автора. Ведучий застосовує наступні зіставлення. На думку американських психологів, ліс асоціюється з життям, море— з любов’ю, кішки— з жінками, коні— з чоловіками. Думки гостей про життя, любов, чоловіків і жінок складаються найзабавніші!

Конкурс Американський психолог, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *