Конкурс Алкогольні старти

Конкурс Алкогольні старти (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Алкогольні старти

Цей конкурс проводиться серед дорослих. У нього є така особливість, що він не лише розважить гостей, але і буде застіллям.Ведучий ділить усіх учасників на 2 команди. Потім на деякій відстані від них ставить стілець (навпроти кожної команди — свій). На кожному стільці повинні стояти пляшка горілки і налита чарка. Потім по сигналу ведучого від кожної команди біжить один гравець. Він підбігає, випиває чарку, наливає в неї горілки, біжить назад і стає в кінець ладу. Переможе та команда, у якої пляшка швидше стане порожньою.

Конкурс Алкогольні старти, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *