Коли настає китайський Новий рік в 2016 році?

Коли настає китайський Новий рік в 2016 році?

Завдяки даній статті, Ви дізнаєтеся, коли настає китайський Новий рік 2016, а також, які існують традиції святкування цього свята в Китаї.
Згідно зі східним календарем, майже щорічно змінюється не тільки стихія, а й тварина-талісман. Стихія змінюється за десятирічним циклом, а тварини — за дванадцятирічним. Хоча традиція святкувати Новий рік за китайським календарем в Україні склалася недавно, але з кожним роком цей захід набирає все більш масовий характер.
На зміну Козі, в 2016 році прийде інша тварина — Мавпа і стихія її — Вогонь, тому саме китайський Новий рік 2016, буде проходити під захистом Вогняної Мавпи. Дата його святкування в 2016 р., приходиться на ніч з 7-го на 8-е лютого.
Для цього талісмана характерні всі риси тварини, яка мешкає в живій природі. Люди, народжені в рік Мавпи, артистичні натури, володіють відмінною інтуїцією, але мають мінливий характер.
Як і будь-який інший Новий рік, китайський теж має масу традицій. Святкують його більш двох тисячоліть, так що він вважається найдавнішим святом зустрічі Нового року, зустрічі весни. У першу ніч, у Китаї, всюди запускають феєрверки і китайський салют. Це велике і яскраве свято з танцями драконів, смачними стравами і нестримними загальними веселощами. Закінчуються всі заходи, після завершення свята Ліхтариків, на 15-й день від початку місячного календаря.


На відміну від традиційного Нового року, китайський (східний) Новий рік дату змінює щорічно, так як вона залежить від місячного циклу. Як ми з’ясували, дата китайського Нового 2016 року — Мавпи, випадає на 8 лютого 2016 р. і триватиме він до 27 січня 2017р. Після чого на зміну Мавпі прийде — Вогняний Півень, так що попереду нас чекають два вогняних року.

Коли настає китайський Новий рік в 2016 році?

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *