Коли настає китайський Новий рік 2017?

Коли настає китайський Новий рік 2017?

Згідно зі східним календарем, кожні 10 років змінюється стихія, а кожен рік — тварина-талісман. Хоча традиція святкувати Новий рік за китайським календарем в Україні склалася недавно, але з кожним роком це свято має все більш масовий характер.

На зміну Мавпі, в 2017 році прийде інша тварина – Півень і стихія його – Вогонь. І тому китайський Новий рік 2017, буде проходити під захистом Вогняного Півня. Дата його святкування в 2017 р. приходиться на 28 січня.

Для Вогняного Півня характерні всі риси, що і для Півня в живій природі. Люди, народжені в рік Півня, артистичні натури, володіють відмінною інтуїцією, проте мають мінливий характер.

Як і будь-який інший Новий рік, китайський також має масу традицій. Святкують його більш двох тисячоліть і він вважається найдавнішим святом зустрічі Нового року — зустрічі весни. У першу ніч, у Китаї, всюди запускають феєрверки і салют. Це велике і яскраве свято з обов’язковими танцями драконів, смачними стравами і загальними веселощами. Закінчуються всі заходи, після завершення свята Ліхтарів, на 15-й день від початку місячного календаря.

На відміну від традиційного Нового року який завжди настає 1 січня, китайський (східний) Новий рік дату змінює щорічно, тому що вона залежить від місячного циклу. Дата китайського Нового 2017 року – Півня, припадає на 28 січня 2017 р. і триватиме до 16 лютого 2018 р. Після чого на зміну Півню прийде – рік Собаки.

Коли настає китайський Новий рік 2017?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *