Коли настає китайський Новий рік 2015? Дата і число китайського Нового року

Коли настає китайський Новий рік 2015? Дата і число китайського Нового року

Китайський Новий рік 2015 настає не 1 січня, як ми всі звикли у випадку звичайного Нового року, дата його настає в другий новий місяць (на молодик) після Дня зимового сонцестояння в період між 21.01 і 21.02, тому його ще назив. інколи місячним Новим роком. Згідно зі східним календарем дата на яке припадає Китайський Новий рік в 2015 році – 19 лютого і зустрічати його потрібно з 18-го на 19-е число.

Якою буде дата (число) данного свята в 2015 році — розібралися, а тепер з’ясуємо більше про традиції святкування. Китайський або східний Новий рік — це найдовше свято в Китаї, і закінчується воно на 15-й день Святом Ліхтарів. У перший день китайці збираються на сімейну вечерю з традиційними частуваннями, а ввечері запалюють всілякі фейєрверки і пахощі. Вранці діти вітають своїх батьків, а батьки дарують дітям гроші в червоних конвертах. Також вважається, що кожна дитина, яка прийшла в будинок протягом 15 днів з моменту початку свята, обов’язково повинна отримати червоний конверт з китайськими грошима (юанями).

Новий рік 2015 (китайський) проектує вірування в міфи і традиції. Одним з головних символів є позначення Нового року твариною і стихією – всього 12 таких тварин і 5 стихій. Символом 2015 року за китайським календарем буде Коза (Вівця), колір якої синій і зелений, стихія – дерево.

Коли настає китайський Новий рік 2015? Дата і число китайського Нового року

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *