Коли ДПА 2017? Графік проведення ДПА та ЗНО 2017 році

Коли ДПА 2017? Графік проведення ДПА та ЗНО 2017 році

Міністерство освіти і науки України затвердило порядок проходження ЗНО-2017.
ЗНО почнеться 23 травня і завершиться 16 червня. Таким чином іспити почнуться після завершення навчального року. З 6 лютого до 17 березня 2017 року слід подати документи для участі в ЗНО. Це робиться на сайті українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Як і раніше, учасник ЗНО може скласти максимум 4 предмети. Один із них обов’язковий – українська мова та література. Результати з нього зараховуватимуть як результати ДПА. Ще один предмет ЗНО-ДПА, аналогічно з минулим роком, випускник обиратиме з двох: математика або історія України. Новація 2017 року – складання ще одного, третього, предмету ЗНО з урахуванням результатів як ДПА. Цей предмет випускник вибирає довільно із 12 запропонованих. Таким чином реалізується заявлений раніше намір поступово повністю об’єднати складання ДПА і ЗНО.

Результати ЗНО з трьох предметів зарахують і як ДПА.

ЗНО з іноземної не буде обов’язковим. Прийнято рішення 2017 року провести ще одну апробацію ЗНО з іноземної, перевірити процедуру й тести, забезпечити пункти тестування необхідною технікою для перевірки аудіювання і людьми, які вміють цією технікою користуватися.

Кількість і перелік предметів для ЗНО-2017: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

Додаткова сесія ЗНО-2017 відбудеться 03-12 липня 2017 року. В ній можуть взяти участь ті, хто не зміг скласти ЗНО в основну сесію через незалежні від них обставини.

Коли ДПА 2017? Графік проведення ДПА та ЗНО 2017 році

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *