Килимок біля входу у будинок за фен-шуй

Килимок біля входу у будинок за фен-шуй

Головний вхід у будь-яке житло — надзвичайно важливе місце. Це свого роду портал, через який у будинок проникають різні енергії, як позитивні, так і негативні, такі, що позначаються на благополуччі і здоров’ї домочадців. З точки зору фен-шуй через вхідні двері в приміщення вливається благотворна енергія ци — головна «їжа» будинку. Щоб її було досить, біля вхідних дверей повинні знаходитися різні обереги і талісмани, і килимок — один із них.

Який килимок обрати

Як обирати килимок, який лежатиме біля вхідних дверей вашої квартири, залежить від декількох чинників:

Треба обов’язково з’ясувати по фен-шуй напрям ваших вхідних дверей — в якій стороні світу вона знаходиться. Від цього залежить форма килимка і ефективність його «роботи» в якості талісмана.
Необхідно звернути увагу на колір килимка. Він залежить і від сторони світу, на яку дивляться вхідні двері, і від того, що ви бажаєте за допомогою цього кольору придбати або змінити у своєму житті.
Не останню роль грають зображення, які можуть бути на килимку, — одні з них позначаються сприятливо, а інші можуть багато що зіпсувати в житті і фінансових справах.

Колір і форма залежно від напряму

Отже, якщо двері дивляться на захід або північний захід, то кращим варіантом будуть круглі або овальні килимки. Для дверей, розташованих на сході або північному сході, необхідно обирати прямокутні килимки. Оптимальна форма для північної сторони — округла, а для північного сходу — прямокутна. Також відповідною буде прямокутна форма для півдня і південного заходу.
Що стосується кольору, то для західного напряму обирайте килимки білого, сірого, золотистого, мідного, жовтого, помаранчевого або коричневого кольорів. Для сходу і південного сходу — зеленого, синього або чорного. Для південного килимка кращими відтінками стануть червоні і зеленуваті, а для півночі — всі варіанти сірого, жовтого, коричневого або бежевого.

Які малюнки на благо і які ні

Вхідні килимки майже завжди прикрашають різні візерунки. Проте навіть самі виробники не завжди знають, що не всяке зображення на килимку — на благо. Так, майстри фен-шуй не радять купувати килимки із зображенням тварин, птахів або ангелів — постійно наставати ногами на такі малюнки відгукнеться бідами і нещастями.
Кращими малюнками для вхідних килимків стануть такі, які асоціюються з дорогою і безпосередньо кроками, наприклад, зображення доріжки, піску, морської гальки, трави і т. п. Або обирайте килимки з ієрогліфами або символами благополуччя й вдачі.
Особливу увагу приділить «фірмовим» килимкам. Деякі підприємці замовляють спеціальні килимки, де пишеться назва їх фірми. Так от, цього робити не можна — відвідувачі регулярно топтатимуть назву фірми ногами, що кінець кінцем може привести до банкрутства.

Килимок зроблений своїми руками

І ще: знайте, що в якості талісмана ні в якому разі не підійдуть старі ганчірки або дрантя. Власне, потоптаний і потріпаний килимок теж перестає бути таким і стає генератором бід, оскільки в ньому скупчилося надзвичайно багато негативу, принесеного на ногах з вулиці.
Необов’язково килимки купувати в магазині. Їх можна зробити або зв’язати своїми руками або поритися в скринях у бабусі-умільця. Такі килимки ручної роботи особливо сприятливо впливають на ауру будинку, створюють затишок і гармонізують простір.
Роблячи килимок своїми руками, ви не лише можете дібрати для нього оптимальну форму і колір, але і вплести в нього позитив і побажання добра дому і здоров’я його домочадцям.

Що кладуть під килимок і для чого

Килимок біля вхідних дверей стане справжньою приманкою для щастя і фінансів, якщо під нього класти монети. Це можуть бути три китайські блискучі монети з отворами посередині. А можна класти і звичайні монети гідністю 10 копійок, 50 копійок або 2 гривні. Важливо класти їх орлом вгору.
В якості сильного захисту від недоброзичливців під килимок кладуть гілочки звіробою або полини. Ці гілочки необхідно регулярно міняти.
Дві голки, перев’язані синьою ниткою у вигляді хреста кладуть під килимок, це теж є сильним оберегом від злих людей і стріл негативу.

Тримайте талісман в чистоті

Але пам’ятайте, що килимок слугуватиме талісманом лише у тому випадку, якщо він чистий і доглянутий. Тому килимки біля дверей треба регулярно чистити, витрушувати і мити під ними підлогу. Особливо якщо під ним лежать грошові талісмани.
Гроші абсолютно не виносять бруд, так що ефект від монет може вийти абсолютно зворотний, якщо вони опиняться у бруді, пилі. Тому варто завести собі корисну звичку регулярно витрушувати вхідний килимок і прибирати під ним.
До речі, посилити енергії фен-шуй під час прибирання може і проста побутова магія. Коли чиститимете килимок, засуджуйте вголос такі слова:

«Добром та по злу — так прощаємося».

Чистий і доглянутий килимок відплатить добром і зробить ваше життя безпечним і радісним, активно притягатиме у ваш будинок благотворну енергію ци, здоров’я, благополуччя і фінансовий успіх.

Килимок біля входу у будинок за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *