Камені самоцвіти у фен-шуй

Камені самоцвіти у фен-шуй

Як відомо, в основі вчення фен-шуй лежить знання про енергію Ци — благотворний, животворниий божий потік, який у своєму русі проходить п’ять циклів або стихій: Води, Землі, Вогню, Дерева і Металу. Всі ці стихії творчі між собою і створюють один загальний послідовний круг. Тому для підтримки гармонії, у тому числі і у вашому власному будинку, потрібно наявність елементів усіх п’яти стихій. І в цьому можуть допомогти камені-самоцвіти.
Камені, як звичайні, так і ювелірні, є потужним природним енергоджерелом. З їх допомогою можна зменшувати або збільшувати потоки енергії у будинку і взагалі в навколишньому просторі. І для цього всього лише вимагається — або носити прикраси з певними каменями або у вигляді амулетів в районі сонячного сплетення, або розміщувати їх в правильних місцях згідно із законами фен-шуй. Ще одним варіантом можуть стати бонсай з конкретних самоцвітів, встановлені у потрібних частинах простору.

Камені стихії Вогню

У приміщенні зона Вогню — це південна сторона світу. Вогонь символізує активність і прагнення вперед. Вогонь життя примушує діяти, ставити цілі і досягати їх.
При послабленні стихії Вогню спостерігається застій і рутина, а в плані здоров’я — апатія і депресія. При надлишку вогняної енергії будуть частими сварки і конфлікти, з’явиться запальність і дратівливість, нервозність.
Посилити вплив стихії Вогню вам допоможуть: гранати, рубіни, сердолік, рожевий кварц.
А якщо вимагається, навпаки, приглушити, бурхливі емоції і відновити гармонію в стосунках, то обирайте корал, бірюзу, опал, аквамарин і сапфір.

Камені стихії Води

У приміщенні зона Води — це північна сторона світу. Вода — один із найсильніших провідників енергії Ци. Вона сприяє налагодженню спілкування між людьми, допомагає набути мудрість і досвід, розкрити свій внутрішній потенціал. Стихія води також є стихією багатства і матеріального благополуччя.
Якщо в приміщеннях є недолік в елементах води, то стає важко порозумітися з людьми. В домі будуть конфлікти з домочадцями, а на роботі виникнуть складнощі в спілкуванні з колегами. Надлишок стихії води надає невпевненість, занепокоєння, почуття власної неповноцінності.
Ослабити вплив стихії Води можна за допомогою яшми, бурштину, гірського кришталя, аметиста, золотистого топазу, тигрового ока.
Для посилення стихії Води використайте опал, корал, бірюзу.

Камені стихії Землі

У приміщенні зона Землі — південний захід і північний схід. Земля є поживним середовищем, з якого виникає все живе. У позитивному плані Земля — це мудрість, інтуїція, в негативному — тривоги, напружене очікування, нервозність.
Надлишок елементів земної стихії призводить до безпричинного хвилювання і пригнічує життєву активність. Недолік викликає апатію, уповільнення будь-яких життєвих процесів, проблеми з імунною системою і застій в роботі і кар’єрі.
Ослабити вплив стихії Землі допоможуть малахіт, скам’яніле дерево, хризопраз, хризоліт, смарагд.
«Підсилювачами» впливу стихії Землі відмінно працюють бурштин, яшма, мармур, гірський кришталь, аметист, нефрит, золотистий топаз.

Камені стихії Дерева

У приміщенні зона Дерева — схід і південний схід. Стихія Дерева втілює собою рослинність, ріст, зміни і творчість. Цей елемент символізує те, що повільно, але впевнено прагне до мети і досягає її.
Надлишок енергії Дерева провокує застій, «вростання» в рутину, втрату гнучкості в стосунках, а також проблеми з серцем. Недолік енергії Дерева створює проблеми в житті, «відганяє» вдачу, уповільнює кар’єрне зростання.
Ослабити вплив стихії Дерева допоможуть перли, олександрит, пірит і авантюрин, а також алмаз і турмалін.
Посилювати вплив стихії Дерева і підвищувати творчу активність здатні малахіт, скам’яніле дерево, хризопраз, блискучий смарагд, а також моховий агат і хризоліт.

Камені стихії Металу

У приміщенні зона Металу — захід і північний захід. Метал — це сила, спілкування, цікаві ідеї, справедливість. Метал стимулює розумові процеси, підприємницькі здібності, підвищує активність і товариськість.
Надлишок цього елементу призводить до метушні, необачності, нерозбірливості в засобах і загрожує руйнівними процесами в житті, депресією. Недолік енергії Металу веде до слабкості, фінансових проблем, застою в справах.
Посилити вплив стихії Металу допоможуть перли і олександрит, пірит, авантюрин, турмалін.
Для послаблення енергії Металу використайте рубін, гранат, сардонікс, сердолік, рожевий кварц.

Камені самоцвіти у фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *