Календар весіль на 2018 рік. Сприятливі дні для весілля і вінчання в 2018 році

Календар весіль на 2018 рік. Сприятливі дні для весілля і вінчання в 2018 році

Навіть скептичні налаштовані люди, визначаючись з вибором дати майбутньої весільної урочистості, прислухаються до астрологічних прогнозів, різних народних повір’їв і прикмет. Адже на кону стоїть благополуччя сімейного життя, яке поставити під загрозу ніяк не можна! Астрологи провели ретельний аналіз кожного із 12 місяців на предмет розташування планет і Місяця по відношенню один до одного. Дослідження показало, що офіційна реєстрація шлюбу в 2018 сама по собі може стати подією, яка сприятливо вплине на спільне життя молодят.
Покровителем і хазяїном року стане Жовтий Земляний Собака. Ця тварина наділена розсудливістю і природною мудрістю. Його життєвим принципам, моральним якостям і стійкості духу можна позаздрити. Собака оберігатиме тих, у кого такі ж орієнтири, бажання і цілі, як і у нього. Якщо звернутися до характеристик, ця тварина є захисником і хранителем сімейних цінностей, засад, традицій. Тому люди, що поєднуються шлюбом в 2018 році, автоматично потрапляють під особливу опіку Собаки. Головне — щоб помисли тих хто одружується були чистими і позбавленими всякого злого наміру.

Як визначити дату весілля?

Прикмети, забобони і народні повір’я. Споконвіку люди орієнтувалися по забобонах, прикметах і повір’ях, намагаючись передбачити, що їм уготовано в прийдешньому. Цей життєвий досвід був накопичений попередніми поколіннями і їх предками. На тему весілля існує безліч подібних пророцтв, які часто збуваються. Дуже важливо правильно їх трактувати. Недосвідчена в цій справі людина може зробити невірні висновки.
Китайський гороскоп. В даному випадку особливу роль грає характеристика правлячої тварини, її основні риси вдачі і звички. У 2018 році на троні правителя сидітиме Собака. Сім’я для правителя цього періоду є найбільш тонкою матерією. Тварина закликає до розуміння того, що особове щастя кожної людини безпосередньо залежить від міри міцності тилу, який забезпечується турботою, любов’ю і повагою всіх членів сім’ї.
Астрологічний (зодіакальний) прогноз. Тут звертають увагу на багато критеріїв. Це і характеристика певної місячної доби, і фази Місяця, і його місцерозташування відносно планет, і віддаленість від кожного зодіакального знаку. Також грає роль час сходу і заходу Місяця. Циклічна зміна місця перебування цього небесного світила може з точністю до хвилини передбачити, наскільки сприятливо той або інший час для одруження.
Календар церковних свят. У християнстві існують дати великих урочистостей, в які відмічати весілля і проводити вінчання категорично не рекомендується. З цих дат можна виділити Великий і Різдвяний пости, Благовіщення, Успіння, Стрітення, Пасху, Усікновення. Також заборона на одруження поширюється і на інші пости, а також загальновідомі церковні свята.
Нумерологія. Захоплююча і точна наука, яка бере за основу числа і різні їх комбінації. Фахівці в області нумерології впевнені, що будь-яка життєва подія, особливо така важлива, як весілля підпорядкована цифрам. Маючи точні розрахунки, людина може зрозуміти, коли краще одружуватися, щоб шлюб був довговічним і щасливим.

Характеристика сприятливих і несприятливих днів для весілля 2018 по місяцях

Увага! Числа місяця, які не увійшли до списку вдалих і невдалих днів, вважаються нейтральними для святкування весілля.

Весілля в січні в 2018 року

Весілля в лютому в 2018 року

Весілля у березні в 2018 року

Весілля в квітні в 2018 року

Весілля в травні в 2018 року

Весілля в червні в 2018 року

Весілля в липні в 2018 року

Весілля в серпні в 2018 року

Весілля у вересні в 2018 року

Весілля в жовтні в 2018 року

Весілля в листопаді в 2018 року

Весілля в грудні в 2018 року

При виборі весільної дати жених з нареченою керуються обставинами, власними віруваннями і перевагами. Звичайно, ключовими чинниками щасливого шлюбу є любов, взаємоповага і вміння знаходити компроміси. Фахівці впевнені, молодожонам, у яких є обопільне прагнення до створення тривалих і міцних стосунків, ніякі прикмети, забобони і прогнози не страшні. Але якщо є можливість підвищити шанси на щасливе подружнє життя, чому б не скористатися ними, прислухавшись до пророцтв?

Календар весіль на 2018 рік. Сприятливі дні для весілля і вінчання в 2018 році

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *