Іменини (Святці) в 2019 році

Іменини (Святці) в 2019 році

Іменини в січні 2019 року

Іменини в лютому 2019 року

Іменини в березні 2019 року

Іменини в квітні 2019 року

Іменини в травні 2019 року

Іменини в червні 2019 року

Іменини в липні 2019 року

Іменини в серпні 2019 року

Іменини у вересні 2019 року

Іменини в жовтні 2019 року

Іменини в листопаді 2019 року

Іменини в грудні 2019 року

Іменини вважають особливою датою в церковному календарі, її нерідко позначають Днем Ангела. Свято має релігійни аспекти, передбачає шанування Святих, ім’ям яких називають людей. Індивідуально для імен передбачені конкретні дати протягом року. Кажуть, що до того, як немовля хрестять, свого небесного покровителя у нього просто немає. Потрібно уважно подивитися, в який день випадає День святителя, який йде за днем народження. Припустимо, якщо ваша дата народження 03.06 і звуть Микола, то найближчі іменини припадуть на 10 червня.

Традиційно у власні іменини люди звертаються до покровителя, не забуваючи ходити на сповідь і причащатися. Ввечері влаштовується скромна вечеря, куди запрошуються члени сім’ї. Немає різниці між іменинами і Днем ангела.
Дитина, яка отримає ім’я певного Святого мученика, буде знаходитися під його заступництвом все життя. Також кажуть, що Святий надає додаткових сил, коли занадто складно, оберігає малюка від неприємностей, наділяючи праведними якостями, тобто виступає його Ангелом-охоронцем. Власне, він, будучи поруч з Богом, захищає підопічного від бісів. Предки ніколи не називали свою дитину, доки не порадяться зі священиком. Батюшка уважно переглядав список імен, які випадають на конкретну дату. І одне ім’я здатне згадуватися в календарі багато разів.

Іменини (Святці) в 2019 році

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *