Гороскоп здоров’я на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп здоров’я для Овна на 2021 рік

Життєва енергія володарів знаку зодіаку Овен зросте тисячократно на самому початку 2021 року, ваші фізичні можливості в цей час будуть на висоті. Проте продовження 2021 року Білого Металевого Бика може виявитися сприятливим не для усіх Овнів. До деякої міри рік Бика вимагає від людини простих рішень, практичності. Відносно здоров’я такі вимоги можна перефразовувати як практичне відношення до власного організму, а саме догляд за своїм тілом, регулярні тренування, а так само інші необхідні процедури, що дозволяють в скрутний час пережити стомлення, фізичні навантаження або, наприклад сезонні захворювання.
Основні показники фізичного стану, відбиті в гороскопі Овна на період середини весни по червень 2021 року, не зазнають несприятливих змін. Розташування планет в секторі здоров’я в гороскопі Овна може означати захист, у тому числі від сезонних загострень і випадкових захворювань, на які багатий весняний період.
На самому початку літа 2021 року транзит планет зробить значний вплив на стан нервової системи Овнів. Вплив планет буде благотворним, так що для основної маси володарів знаку Овен буде характерним спокійний стан. Так само сприятливе розташування планет в цей період може поліпшити або зовсім вилікувати легкі розлади нервової системи Овна, такі як, наприклад безсоння або нез’ясовний тривожний стан.
Останні два місяці літа 2021 року, а так само більша частина вересня, пройдуть для Овна у більш уразливому стані. У фізичних відносинах ви все ще отримуватимете деякий захист, проте негативний відносно вашого фізичного стану аспект планет привнесе розлад до сталої в першій половині 2021 року стабільній системі вашого здоров’я.
У реальному житті це означає, що в період з липня по вересень 2021 року Білого Металевого Бика Овни часом відчуватимуть напади слабкості, моменти несподіваної нервозності, а так само загалом відчуватимуть недолік активності відносно свого фізичного стану. Найбільш логічним виходом з такої ситуації може бути тривала відпустка, тимчасова зміна місця проживання, далека подорож, проте екзотичні країни Овнам слід уникати.
Відсутність звичного для Овнів тонусу, може серйозно вплинути на протікаючі процеси в інших сферах життя, на щастя вже з настанням жовтня 2021 року в секторі гороскопу здоров’я очікується зміни в розташуванні планет, з обіцянкою швидкого і повного відновлення. Проте, для людей, що страждають хворобами внутрішніх органів, і особливо травної системи, ця зміна може означати загострення хвороб. Втім, в останні місяці 2021 року навіть найздоровішим представникам знаку зодіаку Овен не слід зловживати своїм здоров’ям і випробовувати на міцність свій організм надмірними узливаннями і переїданням. Така безрозсудна поведінка може зробити безповоротну дію на травну систему, лікувати яку надалі буде досить складно.

Гороскоп здоров’я для Тельця на 2021 рік

На самому початку року Білого Металевого Бика Тельців чекають неприємні сюрпризи із здоров’ям. Цілий спектр різнобічних вказівок у вашому гороскопі на цей період говорить про можливість інтоксикацій пов’язаних як з отруєнням, розладами травної системи так і в результаті перенесених інфекційних захворювань або в якості наслідку неправильно здійсненої хірургічної операції.
В якості профілактики і зниження негативної дії можливих наслідків Тельцям не рекомендується споживати неперевірену їжу, продукти, що не пройшли термічної обробки і сиру воду. Так само намагайтеся обійтися без делікатесів і інших надмірностей, якими особливо багатий період двох перших тижнів початку року. Іншими словами, чим простіше і буденніше буде ваша їжа дорогі Тельці, тим краще. Варто додати, що такий простій, прагматичний підхід до життя дуже правильно співвідноситься з характером майбутнього 2021 року, року Бика стихії металу за китайським гороскопом.
З приходом весни ситуація в секторі гороскопу вашого знаку зодіаку змінитися і сприятиме вирішенню Тельцями проблем, які давно доставляють вам незручності. У розряд таких труднощів можна віднести хвороби як органічного, так і психічного характеру. Наприклад, на середину-кінець весни 2021 року ви можете запланувати операцію, або пройти курс терапевтичного лікування.
Період найбільш міцного здоров’я припаде на травень-червень 2021 року, проте відгомони минулої зими не зникнуть самі по собі. Таким чином, для тих представників знаку зодіаку Тілець, хто не робив серйозних профілактичних заходів, навіть в цей сприятливий для вашого здоров’я період ви все-таки можете страждати від різних розладів травного тракту. У будь-якому випадку в незалежності від ваших успіхів, період початку літа це час коли Тельцям з подвоєною силою слід звернутися до низькокалорійної дієти. Майте на увазі вищезгаданий факт, у тому числі намагайтеся вести активніший спосіб життя в тих випадках, коли ви не в силах встояти перед черговими сезонними ласощами.
Чи давно ви востаннє зверталися до доктора, проходили амбулаторне обстеження? У більшості випадків відповідь Тельця буде мало обнадійливою, але саме в найжаркіший період літа і перший місяць осені для вашого знаку зодіаку будуть великі шанси зараження інфекційними захворюваннями. Не залишайте без уваги навіть звичайнісіньку подряпину, потенційно здатну вбити вас.
Для тих, хто живе активним статевим життям слід остерігатися партнерів у вірності, яких ви не впевнені. Відгороджуватися від світу і ставати аскетом, звичайно ж, не треба, але доля самоконтролю і розсудливості у вашій поведінці має бути присутньою завжди.
Останні місяці 2021 року не провіщають Тельцеві якого-небудь серйозного погіршення самопочуття, особливо починаючи з листопада 2021 року, підвищення активності дозволить вам почувати себе на всі сто процентів. Все ж, із-за збільшених фізичних навантажень, в цей час вірогідні легкі розлади сну, позбавитися від яких можна завдяки теплим ваннам і самоконтролю. Намагайтеся їсти виключно легку їжу після шести годин вечора, або зовсім відмовтися іться від неї в цей пізній час.

Гороскоп здоров’я для Близнюків на 2021 рік

Як стверджує китайський гороскоп, 2021 рік буде роком практичних звершень досягнутих завдяки завзятості і природній наполегливості характерної для багатьох знаків зодіаку. Не залишаться осторонь представники знаку зодіаку Близнюки, хоча загальна характеристика неприємна вашій відчайдушній і непостійній натурі, проте, у сфері здоров’я ви можете досягти завдяки таким якостям деяких успіхів. Передусім, успіх в цій сфері протегує людям, що мають хронічні захворювання, а так само хвороби, позбавлення від яких вимагає тривалого періоду лікування і відновлення.
На самому початку 2021 року, навіть найздоровіші володарі знаку зодіаку Близнюки страждатимуть від різних розладів кишковика, газоутворення і розладів травлення. Не останню роль в такій курйозній ситуації, грає звичний Близнюкам спосіб життя. Перевірте свій споживчий кошик, що за продукти ви споживаєте щодня. Звичайно, якщо ви думаєте що напівфабрикати, ковбаси і газовані напої складають основу здорового харчування, то ви сильно помиляєтеся. Спробуйте харчуватися правильно, а замість звичної кави і газованої води скористайтеся трав’яним чаєм, порадьтеся з фітотерапевтом, навіть звичайнісінький збір (наприклад: кмин, фенхель, коріандр) позбавити вас від неприємних симптомів і без побічних ефектів.
У тих людей, що страждають від ревматизму, остеохондрозу і артриту, в період двох останніх місяців зими можливе загострення симптомів або рецидив хвороби, що супроводжується різкими болями в суглобах і хребті. Логічно, що вірогідність рецидиву вища, якщо ви захопилися в період свят, переохолоджувалися і не провели профілактичних заходів з укріплення здоров’я.
Загалом весняно-літній період 2021 року не принесе негативних тенденцій у сфері здоров’я і самопочуття для знаку зодіаку Близнюки. Проте, період з квітня по травень 2021 року характеризуватиметься несприятливим станом вашої нервової системи, що в деяких випадках може перерости в тривожний стан і відсутність самоконтролю. Намагайтеся бути удвічі обережніше, управляючи машиною, а так само під час занять спортом.
Влітку отримають своє продовження проблеми з травним трактом, в цей період легкі харчові отруєння можуть отруїти життя деяким нерозбірливим представникам вашого знаку зодіаку. Радимо не прибігати, принаймні часто, до послаблюючих засобів, їх часте застосування може порушити усю травну систему і погіршити стан здоров’я загалом. Намагайтеся скористатися здоровішими методами лікування, наприклад, включите у свій раціон каші, фрукти і інші продукти, багаті клітковиною.
Говорити про шкоду паління і алкоголю не має сенсу, це очевидний факт. Звичайно, кожна людина самостійно має право вирішувати чим йому отруювати власний організм, проте, в гороскопі Близнюків на період серпня-жовтня 2021 року є явні вказівки на те, що організм завзятих курців і тих, хто зловживає алкоголем, вимагає термінового очищення. Слід визнати, що ніхто не розуміє своїх внутрішніх потреб, і зловживає власним здоров’ям до тих пір, поки не з’являються явні патологічні зміни. Такий тип поведінки, коли людина живе сьогоднішнім днем, дуже характерний для знаку зодіаку Близнюки, проте цього разу ви сильно ризикуєте.
Показовим в плані наслідків неправильного способу життя може виявитися період кінця 2021 року Бика, особливо для тих Близнюків хто усе життя вірив що люди, які займаються своїм здоров’ям суцільно іпохондрики, що не заслуговують на увагу, нікчемне створення. Будьте гранично обережні зі своїм здоров’ям, оскільки будь-які переконання і вірування миттєво міняються на протилежні, варто нам опинитися на лікарняному ліжку.

Гороскоп здоров’я для Рака на 2021 рік

Рік 2021 рік для володарів знаку зодіаку Рак в плані здоров’я і самопочуття покаже себе з різних сторін, даючи і вимагаючи натомість безліч дрібних послуг.
На самому початку року складеться негативна ситуація яка може завдати удару по вашій печінці, так само велика вірогідність різних респіраторних захворювань. Звичайно ж, завжди слід робити акцент на свій вік, спосіб життя і загальний стан здоров’я, оскільки, наприклад молоді можуть собі дозволити більше відступів від правил. Проте, сектор гороскопу, що відповідає за здоров’я Раку, попереджає вас про такі небезпеки, радить частіше гуляти на свіжому повітрі, а так само самоусунутися від усіх можливих надмірностей в їжі, особливо відносно алкоголю і жирної, важкої їжі.
Заняття спортом, активність організму як завжди вітається, з одним лише побажанням, що цього разу вам удвічі слід стежити за своїм станом під час тренувань. Якщо раніше ви ніколи не займалися активно спортом, то перед початком занять вам краще всього пройти обстеження, проконсультуватися з доктором. У тому випадку, якщо у вашому організмі є патологічні зміни, то навіть звичайнісінька пробіжка може завдати вашому організму шкоди.
Весняний період 2021 року пройде загалом спокійно, єдині побоювання може викликати нервова система володарів знаку зодіаку Рак. В цьому відношенні травень 2021 року буде відмічений дратівливістю, загальним дискомфортом і депресивними станами. При цьому, жодних серйозних проблем з вашим фізичним станом в цей період не передбачається. Більше того, розташування деяких планет вказує, що в період з травня по червень 2021 року у вас є усі шанси поправити своє здоров’я відносно таких хвороб, до яких ви схильні від народження.
Влітку 2021 року Раки будуть уразливі для хвороб, що мають відношення до органів травлення і кишковика. Середина літа може виявитися багатою на розлади шлунку, пучення і надмірне газоутворення. Якщо до того ж ви відчуєте, що швидко набираєте вагу, почуваєте себе обрезклим і товстішаєте, то негайно зверніться до лікаря. Можливо це перші симптоми куди серйознішого захворювання, на яке не можна не звертати увагу.
Для того, щоб тримати хорошу фізичну форму впродовж літа 2021 року Білого Бика, загальною порадою для володарів знаку зодіаку Рак може бути відмова від жирної і смаженої їжі. Взагалі, розумний підхід до споживаних продуктів може стати поштовхом до початку розуміння Раків основ правильного харчування, а надалі і правильного способу життя.
Ті з Раків, хто веде активний спосіб життя і турбуються про свій зовнішній вигляд, проведуть літо з подвійною користю. Ваша любов до спорту, динамізм і смак до фізичних навантажень посилиться багаторазово. Іншими словами, чим більше Раки займатимуться спортом, вести активний спосіб життя, бувати на природі і ходити в походи, тим більше щасливими будуть від ейфорії подарованою їм радістю руху.
Судячи з планетарних аспектів в секторі здоров’я вашого гороскопу, на період з вересня по грудень 2021 року Раки насолоджуватимуться відносно спокійним моментом, стійким здоров’ям, що характеризується, хорошим самопочуттям і відсутністю серйозних проблем. Проте, деякі відступи від загального правила можливі. З іншого боку, навіть самі непрості зміни вашого самопочуття і навіть хвороби, потенційно контрольовані зусиллям вашої волі, а їх наслідки можуть бути зведені до мінімуму.
Листопад 2021 року Металевого Бика може вплинути на нервову систему Раку, безсоння і проблеми з сном в цей період будуть вашими постійними супутниками. Простим рішенням може здатися прийом снодійного і транквілізаторів, проте вирішення проблеми завдяки фармакології ви не доб’єтеся. Намагайтеся вести більше розмірений і правильний спосіб життя, навіть незважаючи на усі супутні труднощі це допоможе вам почувати себе щасливішими.

Гороскоп здоров’я для Лева на 2021 рік

Практичність і розумність в усьому, що стосується здоров’я, може стати девізом 2021 року.
Вже на самому початку 2021 року Леви завдяки даному від природи амбітному характеру можуть добитися гарних результатів. Наприклад, якщо ви палите або страждаєте від надмірної ваги, то початок 2021 року сприятиме Левам для рішучих ініціатив в цій сфері. Іншими словами, якщо ви захочете сісти на дієту або почати новий період свого життя, в якому немає місця нікотину, то вірогідність успіху досить висока.
Як мінімум до середини весни для Левів небезпечно зловживати відвідуванням солярію. Так само в цей період вам слід звернути увагу на стан свого зору, якщо у вас є хоча б щонайменші підозри, то обов’язково зверніться до відповідного фахівця.
У березні 2021 року Бика Леву слід бути обережним при використанні потенційно небезпечних для життя предметів і механізмів. Нервова система на початку весни 2021 року буде виснажена, до того ж втома, накопичившись після черги активних періодів у вашому житті, може призвести до підвищеної вірогідності виникнення небезпечних ситуацій.
Навесні 2021 року Білого Бика під ударом буде травна система Лева, внаслідок чого можливі загострення пов’язаних з цією системою хронічних захворювань. Слід зазначити, що на цей період так само підвищується вірогідність виникнення діареї і харчових отруєнь. Нервова система Лева, і без того підвладна стресу, в період квітня-травня 2021 року може отримати значне погіршення стану. Зараз ви як сухий оберемок хмизу, якому щоб спалахнути необхідно лише іскра. Причиною до початку ускладнень в цій сфері може стати будь-яка дрібниця, наприклад неможливість добитися деяких поставленим перед собою цілей. Вилікувати хворобу, що обкопалася усередині вашого розуму, можна лише через усвідомлення і визнання наявності такої проблеми. Кращим способом буде звернення до відповідного фахівця, навіть якщо ви відчуваєте в собі сили впоратися самостійно.
У червні 2021 року розташування планет в гороскопі Льва зміниться. До початку літа 2021 року ви повинні підійти в прийнятному фізичному і духовному стані. Для тих людей, що мають хронічні захворювання, а так само хвороби, що вимагають тривалого періоду відновлення, настає час, коли вони можуть скористатися практично рівноважним впливом позитивних і негативних чинників в гороскопі Лева. Іншими словами літо 2021 року може стати моментом відліку, коли ви зможете переламати ситуацію, почавши поступове позбавлення від недуги.
Восени 2021 року Металевого Бика розташування планет в гороскопі Лева вказує на те, що ваше здоров’я і самопочуття більшою мірою залежатиме від фізичного стану і тренованості вашого організму. При зневажливому підході до фізичних тренувань Леви можуть зашкодити не лише собі, а й людям, що їх оточують, витрачаючи невикористану на благо енергію на сварки і образливі випади в їх сторону.
У грудні 2021 року Леви будуть схильні до проблем і захворювань шкірних покривів, викликаних найімовірніше поступовою інтоксикацією вашого організму. Для виключення таких проблем Леву рекомендується включити в раціон більше овочів, що мають слабкий сечогінний ефект — це допоможе організму працювати ефективніше і регулярно виводити шлаки.

Гороскоп здоров’я для Діви на 2021 рік

У січні і лютому 2021 року в гороскопі Діви планети знаходитимуться в сприятливому аспекті по відношенню до сектора здоров’я вашого гороскопу, як правило, це означатиме, що ви не матиме жодних серйозних проблем із здоров’ям в цей час. Ті володарі знаку зодіаку Діва хто в цьому або попередньому періоді отримали травми або страждали від наслідків інших хвороб, можуть скористатися перевагою поточного сприятливого періоду для отримання максимуму від лікування і профілактики свого захворювання.
Єдиним несприятливим чинником, який так само буде зроблений планетами, буде ваша схильність до непомірності і надмірностей. Відсутність витримки може проявитися не лише в їжі, хоча і тут не обійдеться без прецеденту, проте, найбільших проблем можна чекати із-за недотримання режиму.
Як би то не було, в квітні 2021 року Металевого Бика представники знаку зодіаку Діва знаходитимуться в прийнятній фізичній формі і бадьорому настрої, готових знести якщо не гори, то, як мінімум вчинити невеликий подвиг. Рішучі і стійкі відносно психічного стану Діви в цей час можуть і дійсно вчинити щось екстраординарне, наприклад, почати постійні тренування, сісти на дієту, кинути палити і т. п. Зокрема для жінок, що страждають надмірною вагою, цей період буде дуже сприятливий для схуднення. Швидше за все, ви вже не раз сідали на дієту, щоб привести у форму своє тіло перед літом, щоб втиснутися в обтягуючі джинси або купальний костюм. Цього разу вам протегують зірки, якщо встигнете привести себе в порядок до кінця червня 2021 року Білого Бика, то ефект від ваших зусиль перевершить усі очікування.
Сподіваємося, що влітку 2021 року Діви підтримуватимуть своє фізичне здоров’я і знаходитимуться в хорошій формі, оскільки це період з високими навантаженнями. Планети не просто подарують Діві енергію, вони подарують вам бажання і можливість насолоджуватися своїм тілом, здоров’ям, навколишньою природою. Діви, проте, повинні обмежувати себе у своїх бажаннях, ваші ресурси не безмежні, не розуміючи своїх реальних можливостей, із-за дії планет, ви легко можете завдати шкоди своєму здоров’ю. Врешті-решт, це єдиний негативний чинник на який слід звернути увагу в цей період.
Восени 2021 року вплив планет на представників знаку Діви продовжиться. Ваша енергетика як і раніше битиме через край, часом наражаючи Діву на небезпеку. Але Діви, немов не помічаючи загрози, насолоджуватимуться хорошим самопочуттям і міцним здоров’ям. Що ж, ваше безтурботне існування не потривожать як мінімум до листопада 2021 року. Перші ознаки труднощів із здоров’ям можуть з’явитися і раніше, проте наприкінці року Діви вже не зможуть заперечувати, що зайшли занадто далеко у своєму бажанні бути вічно молодими, вічно сильними і бадьорими. Здоров’я, як і інші ресурси організму, вимагають відходу і відновлення, чим раніше Діви усвідомлюють цю просту, але для деяких нестерпну істину тим краще.

Гороскоп здоров’я для Терезів на 2021 рік

У сфері здоров’я 2021 рік Білого Бика може виявитися прихильнішим до представників знаку зодіаку Терези, особливо до тієї частини володарів вашого знаку хто веде активний спосіб життя і всіляко стежить за станом свого здоров’я. Таке твердження може здатися банальним, але все таки необхідно врахувати підвищену активність цього періоду.
Енергетика початку 2021 року настільки висока, що представники вашого знаку ті, що не проводять постійних тренувань виявляться нездібними правильно переробити отриману енергію. Навпаки, люди, що стежать за своїм організмом, виграють, ви не лише будете здатні виконати в цей період будь-які завдання в інших сферах своєї життєдіяльності, але і правильно відновити сили після перенесених перевантажень. Проте навіть вам не слід намагатися перевіряти на міцність життєстійкість свого організму, це так само небезпечно.
Як би то не було, активність перших місяців 2021 року Металевого Бика позначаться на усіх володарях знаку Терези, у березні 2021 року вас переслідуватимуть психічні розлади, нервозність і безсоння. Хорошою порадою для Терезів, що палять, буде кинути свою згубну звичку до початку весни. В цьому випадку ви не лише поправите своє здоров’я загалом, але і зможете запобігти можливим ускладненням з серцем і дихальною системою, які вірогідні на початку весни.
У квітні і травні 2021 року якогось певного впливу планет в гороскопі Терезів спостерігатися не буде, у зв’язку з чим, можна зробити висновок, що ваше здоров’я впродовж цих місяців залишиться міцним і не принесе неприємних сюрпризів. Все ж будьте уважніші до того, що ви вживаєте в їжу, в травні 2021 року можливі проблеми з травленням.
Якщо у вашому списку є деякі невиліковні або хронічні захворювання, то намагайтеся звертати особливу увагу до неприємних симптомів впродовж травня-червня 2021 року. Також слід додати, що в цей період перших літніх днів Терези, заради блага усіх людей, що їх оточують, повинні добре відпочивати. І так само намагайтеся уникати стресу.
Розташування деяких планет у вашому гороскопі, дорогі Терези, в липні 2021 року Бика спровокує неполадки з вашою травною системою. А маленька проблема може перерости в серйозну хворобу, наприклад таку як виразка шлунку. У серпні отримають продовження проблеми з безсонням, позначиться нервове перенапруження, а так само можливе накопичення токсинів у вашому організмі.
Просто так, цей рік може не закінчиться, досить нервовий період у вересні може перекинутися на жовтень і листопад 2021 року. Загальний стан здоров’я Терезів обіцяє бути прийнятним в цей період, проте якщо ви не розв’яжете проблему у зародку ще у вересні, то нервове перенапруження може призвести до значних втрат наприкінці року.

Гороскоп здоров’я для Скорпіона на 2021 рік

Для деяких Скорпіонів гороскоп на 2021 рік Білого Металевого Бика в частині здоров’я вказує на непереборну тягу володарів вашого знаку зодіаку йти наперекір усім правилам, що буде характерне для вас на початку 2021 року. До дивностей можна віднести схильність Скорпіона легко одягатися, коли за вікном стоять січневі морози. Це може викликати рецидив вашої старої хвороби, загострити хронічні захворювання, до того ж легко одягаючись в зимовий період, ви ризикуєте застудитися. Якщо причиною такої поведінки стала мода або ваше оточення, в якому люди одягаються ще лекговажніше, то не варто порівнювати свої можливості з можливостями навколишніх людей, інші можуть бути менш чутливі до переохолоджень.
В період лютого-березня 2021 року Скорпіони можуть страждати від мігрені, проте першоджерелом цієї недуги може виявитися проблема із зором, перенапруження зору впродовж робочого дня. У будь-якому випадку вам не завадять профілактичні заходи — розслабляйтеся в течії дня, робіть декілька коротких перерв на відпочинок. Наприклад, якщо ви працюєте за комп’ютером ваш зір повинен відпочивати 2-3 хвилини через кожні 15-20 хвилин робочого часу. В процесі відпочинку, вважається корисним для очей поперемінне фокусування впродовж однієї хвилини то на далеких, то на близьких об’єктах.
Навесні 2021 року Білого Бика, ваш шлунок, кишковик і печінка будуть ослаблені, загалом це не дивно, оскільки весна і осінь вважаються сезонними періодами послаблення імунітету і загострення хронічних захворювань. Проте побічним ефектом цього факту стане швидка стомлюваність, загальна слабкість і сонливість. Підтримати свій організм можна дієтою з підвищеним вмістом вітамінів і пониженим вмістом жирів, але головне при рецидивах, слабкості вам слід звернутися до вашого лікаря.
Так або інакше, але літо 2021 року ви зустрінете в більш хорошому стані. Минуть усі погіршення здоров’я, і загалом здоров’я Скорпіона не викликатиме ніяких побоювань. Більше того наприкінці червня 2021 року Скорпіони отримають енергетичне підживлення від планет. Фізична активність в цей період зажадає значних енергетичних витрат які Скорпіони компенсуватимуть вживаючи калорійну їжу, проте ваш організм впорається, а якщо розглядати ситуацію в перспективі, то можна говорити що за літо 2021 року ви наберетеся сил, яких вам вистачить ще на рік вперед.
Чергове послаблення як фізичне, так і духовне слід чекати в серпні-вересні 2021 року Металевого Бика, пониження енергетики вашого організму буде незначним, але якщо не вжити термінові заходи, то процес отримає продовження. Кращим для вас варіантом буде спорт, ще краще, якщо до цього часу ви вже регулярно займаєтеся спортом. Пам’ятайте, що для підтримки тонусу важливі не посилені тренування, а їх регулярність.
Восени і в грудні 2021 року ваше здоров’я дорогі Скорпіони буде добрим настільки наскільки можна тільки бажати. Проте, розташування деяких планет в гороскопі на період листопада 2021 року вказує на можливі проблеми у людей, що страждають від підвищеного кров’яного тиску. У цей період є ризик виникнення інсультів, звичайно, якщо ви не звертатимете увагу на проблеми тиску і незвичні для вас головні болі.

Гороскоп здоров’я для Стрільця на 2021 рік

Починається 2021 рік Білого Бика за китайським гороскопом. Хоча для Стрільця цей рік не провіщає глобальних змін, все ж 2021 рік приготував володарям цього знаку зодіаку різні варіанти розвитку подій у сфері здоров’я, визначитися з якими може кожен самостійно.
На початку 2021 року в гороскопі здоров’я Стрільця з’явитися планета в досить сприятливій для вас позиції, це надасть вам додаткової енергії, життєвих сил, і бажання зберегти той фізичний стан вашого організму, якого ви змогли добитися за останній час. І дійсно, до початку весни у вас добре виходитиме зберігати форму і оптимізм відносно свого здоров’я. Лютий 2021 року стане дестабілізуючим місяцем в секторі здоров’я гороскопу Стрільця. Планети в цей період займуть несприятливий відносно Стрільця аспект, підвищуючи вірогідність нервозності, проблем з шкірними покривами і травною системою. Все ж дія планет в цей час незначна.
З приходом весни 2021 року життєва енергія Стрільця буде розподілена нерівномірно, до того ж негативна дія планет у вашому гороскопі продовжитися, що говорить про несприятливі події у сфері здоров’я. Внаслідок неоднозначних аспектів планет, що з’являються і зникають впродовж цього періоду в секторі вашого гороскопу, що відповідає за здоров’я, Стрільці матимуть, то моменти надактивності, випробовуючи на міцність, як фізичні можливості вашого організму, так і нервової системи, то моменти надзвичайної втоми і швидкої стомлюваності. Такий режим безперечно завдасть збитку вашому здоров’ю в одному або декількох напрямах, проте втрати можна звести до мінімуму. Щоб зберегти баланс життєвих сил Стрільці повинні серйозно підійти до питання самодисципліни, мати режим дня і вести здоровий спосіб життя.
Особливу увагу зверніть на тривалість сну, лягайте спати вчасно, добре висипайтеся, як мінімум вісім годин на день.
Наприкінці травня 2021 року Металевого Бика ситуація в гороскопі Стрільця знову змінитися, зникнуть усі негативні аспекти, що пригнічують Стрільців в останні місяці, так що увесь літній період володарі вашого знаку зодіаку проведуть в хорошій фізичній формі. Окрім цього можна відмітити, що сектор гороскопу Стрільця, що відповідає за ваше здоров’я в цей період 2021 року, не буде обумовлений впливом жодної планети. Такий стан гороскопу свідчить про сприятливий період, коли ви здатні досягти добрих результатів, відновити сили і можливо втрачене здоров’я.
Наприкінці серпня і на початку вересня 2021 року Білого Бика Стрільцеві слід бути удвічі обережними — цей час підвищеного ризику отримання травм. У цей період на вас впливають відразу декілька планет, роблячи Стрільця злегка незграбним.
Восени усі планети, що впливають на ваш гороскоп в секторі здоров’я, сприятимуть Стрільцеві. До вас прихильні практично усі складові міцного здоров’я і хорошої фізичної форми. Як правило, в останні місяці 2021 року Стрільці відчуватимуть підвищення життєвих сил і бажання добитися чогось більшого в інших сферах. А ті, хто страждає від хронічних захворювань, можуть розраховувати на те, що в цей період 2021 року Бика ваш стан стабілізується або навіть може піти на поправку.

Гороскоп здоров’я для Козерога на 2021 рік

У будь-яких питаннях здоров’я початок 2021 року Білого Металевого Бика буде сприятливий відносно Козерога, проте із-за стійкого аспекту планет в цей період однією з умов такого розташування небес буде ваша обережність і дотримання правил особистої гігієни.
Енергетичне підживлення, забезпечене зірками, дозволить Козерогові в перші місяці 2021 року добитися добрих результатів, наприклад у справі відновлення здоров’я, і так само обійти стороною можливі несприятливі чинники характерні для зимового періоду. Пам’ятайте, проте, це розташування планет ніколи не прощає помилок, немов небесний поліцейський воно стежитиме за кожним вашим кроком. При першій вашій помилці, дозволить собі посилити будь-які наслідки багаторазово. Іншими словами, Козерогові слід поводитися розумно, не переохолоджуватися і не дозволяти собі надмірностей особливо з алкоголем, оскільки інакше винити буде нікого окрім самого себе.
Навесні і зокрема в квітні 2021 року Бика здоров’я і самопочуття Козерога знаходиться на підйомі. У травні 2021 року стабілізується стан навіть хронічних захворювань. На початку літа, можливо, деяке поліпшення стану таких хворих, завдяки новим лікам або способам лікування. Проте, із-за делікатного у своєму роді аспекту в червні 2021 року Козероги будуть схильні переоцінювати свої можливості. Намагайтеся реально дивитися на речі.
У липні 2021 року планети знову з вами дорогі Козероги. Ці планети як протилежності доповнюючи один одного, гармонійно впливатимуть на усі аспекти життя вашого знаку зодіаку в секторі гороскопу здоров’я. Як правило, влітку ви знаходитиметеся в правильному балансі фізичного і духовного здоров’я, навіть, попри те, що загальна нервозність навколишнього світу чітко простежуватиметься в цей час. У серпні 2021 року Білого Бика негативний аспект планет може зробити значний вплив на стан вашого здоров’я.
Більшою мірою це розташування планет має справу з інфекційними захворюваннями і ускладненнями, викликаними такими хворобами. Козероги повинні зробити усі заходи, які захищають від цього негативного аспекту, на щастя профілактика таких захворювань усім добре відома.
У вересні 2021 року Металевого Бика сектор здоров’я гороскопу Козерога очиститься як від негативних, так і від позитивних аспектів, що впливають на стан вашого здоров’я. Таким чином, опірність організму, фізична складова так і стан вашого організму загалом покращає в останні місяці 2021 року. Слід зазначити, що якщо негативна дія планет доставляла вам серйозні незручності в серпні-вересні 2021 року, то в подальші місяці ви позбавитеся від усіх негативних наслідків викликаних цією дією. Людям, що мають хронічні захворювання, зірки радять не міняти лікування, дочекайтеся наступного року, оскільки кінець 2021 року не підходить для таких кардинальних змін.

Гороскоп здоров’я для Водолія на 2021 рік

Початок 2021 року Білого Металевого Бика відносно здоров’я Водолія буде куди сприятливішим і зрозумілішим, ніж інші сфери вашого життя в цей період. У гороскопі Водолія в січні-лютому 2021 року опиниться планета, відома своєю радістю до життя і любові, проте відносно здоров’я ви можете так само розраховувати на її сприяння і допомогу в лікуванні від недуг. Більшість представників вашого знаку зодіаку в цей період 2021 року знаходитимуться в хорошому настрої і насолоджуватимуться міцним здоров’ям, люди, що страждають від різних хронічних захворювань, відчують значне поліпшення, часткове зняття або повне зникнення симптомів хвороби.
У лютому-березні 2021 року можливі проблеми з надмірною вагою. Особливо погано може йти справи, якщо ви і раніше страждали від цієї хвороби, у вашому випадку до проблеми надмірної ваги можуть додатися захворювання, які зазвичай супроводять ожиріння.
Планета балансу сил і хорошого здоров’я прихильно протегуватиме знаку Водолія наприкінці весни 2021 року. Проте, ця планета не надає абсолютний захист, особливо тим, хто не заслуговує на її увагу, дозволяючи собі надмірності, і не дотримується елементарних правил здорового способу життя. Намагайтеся в цей період стежити за своїм здоров’ям, не переїдайте, відстороніться від всякого роду солодощів.
Починаючи з кінця червня 2021 року в секторі гороскопу Водолія немає жодної планети, що прямо впливає на стан вашого здоров’я. Усім тільки краще, нарешті, ви надані самому собі і здатні оцінити свої здібності. Проблеми, від такого розташування планет у вашому гороскопі, можуть виникнути лише в серпні 2021 року, до цього часу непередбачені обставини у вашій професійній діяльності і питаннях особистих взаємовідносин можуть підірвати психічне здоров’я Водолія. Проте у більшості випадків рідкісні зриви, які дозволять собі Водолії, не отримають продовження.
У вересні-жовтні ваше здоров’я дорогі Водолії перебуватиме під впливом планет, які у свою чергу внесуть дещицю нерівномірності розподілу життєвих сил. У цьому сенсі для вас буде характерні періоди підвищеної активності, що чергуються з днями, коли втома приклеюватиме вас до ліжка, з якого з приходом зими вибиратися все важче. В іншому, в цей період 2021 року труднощі із здоров’ям можуть спостерігатися лише у рідкісних представників вашого знаку. Проте будь-які проблеми із здоров’ям повинні уважно розглядатися, вмить отримуючи адекватну відповідь, оскільки, відкладаючи проблему, ви можете дозволити розвинутися хронічному захворюванню.

Гороскоп здоров’я для Риб на 2021 рік

На початку 2021 року головне для представників знаку зодіаку Риби це не зашкодити своєму здоров’ю, значно переоцінивши свої власні можливості. Справа в тому що в січні 2021 року з гороскопу здоров’я Риби зникне вплив однієї з планет. У перспективі це обіцяє значні дивіденди, але зараз це може ослабити вас. Не бійтеся, усе в межах здорового глузду, ніяких серйозних захворювань вам не загрожує, але потурбуватися про власне здоров’я все ж слід. Опір організму до інфекційних захворювань буде понижений так само як і загальний запас життєвих сил, намагайтеся не перевантажувати себе роботою в перші місяці 2021 року.
У квітні 2021 року Білого Металевого Бика сектор гороскопу Риби відповідає за здоров’я прихистить войовничу планету. Ця планета неприборкної життєвої енергії забезпечить вам в достатку енергією, гарним самопочуттям і бажанням зробити щось, що покладе край вашим можливим погіршенням здоров’я. Ваші очікування цілком закономірні, оскільки з невеликим запізненням у вашому гороскопі з’явитися інша планета — планета вдачі, віщуюча вдале рішення наболілих проблем. До того ж дія планет на сектор здоров’я гороскопу Риби буде практично прямою, що говорить не лише про позбавлення від простих погіршень здоров’я, але і серйозніших проблем. Навіть хворі на хронічні захворювання найімовірніше відновлять своє здоров’я, хоча шлях до одужання не буде усипаний трояндами, вам вдасться знайти правильний підхід до лікування недуги.
У літній період 2021 року пряма дія планет на ваш гороскоп зникне. Самопочуття і фізичний стан володарів знаку зодіаку Риби поступово почне відновлюватися. Якщо в цей період ви і без того знаходилися в хорошій фізичній формі, то ваші життєві сили, енергія і динамізм будуть невичерпні. Навпаки, для людей, які страждають хронічними хворобами літо 2021 року Білого Бика стане періодом відновлення.
Як би не пройшов літній період 2021 року з приходом осені здоров’я значним чином змінитися в позитивну сторону. Наприкінці вересня до вас повернеться міцне здоров’я і потенційна можливість вилікувати недуги, що давно мучать вас. Єдиним негативним чинником який слід контролювати в цей період буде проблема з травленням. Так само можливі проблеми з надмірною вагою і переїданням, проте, так або інакше, більшість володарів знаку зодіаку Риби впораються з такими незначними перешкодами.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *