Гороскоп на жовтень 2018 року Лев

Гороскоп на жовтень 2018 року Лев

Відколи вас притягає політика і влада? Горді Левиці не проти затіяти яку-небудь суперечку, в якій вони зможуть відстояти свою точку зору. Ви цілеспрямовано шукайте конфлікт і намагаєтеся всіма можливими способами в нього влізти. Чи варто так ризикувати? Представникам цього знаку зодіаку бракує гострих емоцій в повсякденному житті, ось вони і поводяться саме так.
У жовтні 2018 ви вирішили посилити сімейний режим для своїх домочадців, але вони точно мовчати не будуть. І ви обов’язково зустрінете опір цих осіб. Купідон готов допомогти вам впоратися з сексуальною напругою, якої останнім часом надто багато. Самотні Левиці готові розбивати чоловічі серця — вони ретельно обирають жертву і невідомо, чим саме закінчиться це полювання. Головне, щоб вам не розбили серце, адже за своєю природою ви дуже влюбчива людина. Намагайтеся все ж тримати емоції при собі і не розчинятися на усі 100% в чоловікові.
Осінь обіцяє вам зміцнення позицій на любовному фронті. Але все рівно слід залишатися при тверезій думці і доброму здоров’ї. Надто багато розвелося альфонсів навколо, які прагнуть пожити за рахунок крихкої і милої жінки. Таких слід навчитися ввічливо, відправляти чимдалі, інакше ризикуєте стати жертвою обставин. Сковані представники цього знаку зодіаку повинні потурбуватися про власні межі. На роботі у вас усе вийде, якщо ви налаштовані зрушити гори і заробити великі гроші — все станеться саме так, як ви і замислювали. Здоров’є може підкачати, якщо ви будете перевтомлюватися і недосипати.

Сприятливі дні в жовтні 2018 для Левів: 2, 4, 6, 8,10, 11, 13, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 28,29, 30.

Любовний гороскоп на жовтень 2018 Лев

Купідонові подобається брати участь у ваших авантюрах. Самотнім Левам можна сміливо виходити на полювання, щоб доглянути собі гідну партію. Не варто кидатися на «свіже м’ясо» — молоді люди молодше вас явно не пара такій шикарній особі. Варто розглянути всі варіанти, які пропонує вам Купідон, а він радився з Жовтим Собакою. На нараді було вирішено надати вам декілька типажів чоловіків і кожен може стати майбутнім обранцем. Не слід демонструвати щедрість своєї душі і платити за представника сильної статі в ресторані — свою самооцінку ви потішите, але партнер звикне до такого жесту. Наступного разу він вже чекатиме, коли ви розрахуєтесь.
Закохані пари почнуть воювати за територію — вам все частіше здається, що хтось претендує на вашого чоловіка. Чому невідома блондинка з ним привіталася? Тепер скандалу точно не уникнути, але ви ж мудра жінка. До чого все це? Не варто звертати увагу на такі дрібниці, якщо вони не переходять ніяких меж. Може, це його однокурсниця повз вас пройшла, і вона не могла не привітатися. Спокій, тільки спокій! З такою темпераментною людиною завжди цікаво знаходитися в одній компанії. Чоловіки вважають за краще проводити з вами не тільки ночі, а й дні. Ви буквально притягуєте магнітом усіх і кожного, хто виявляється поблизу.
Ніяких побачень 9 жовтня в день молодика. Цей період не зовсім сприятливий для початку чогось нового, а тим більше для відвертих розмов. Сімейні пари вже трохи інакше подивляться на свій шлюб. Жінка-Лев починає терзати себе сумнівами: чи варто взагалі жити під одним дахом з цим чоловіком? Ви так давно його знаєте, і він вже набрид з усіма своїми недоліками. Якщо на горизонті є відповідна заміна — ризикуйте. Життя одне і продовжувати заспокоювати себе, що все добре — не потрібно. Якщо прийняли якесь рішення, то піддайтеся імпульсу і зробіть так, як бажаєте.

Гороскоп фінансів на жовтень 2018 Лев

Ви відчуваєте, як поступово накочується втома, і опускаються руки. Не бажаєте нічого робити, тільки лягти й відпочити після важкого робочого дня. А на роботі ви немов сонна муха, яка не може налаштуватися на активний процес. Зрозумійте, що неможливо постійно працювати на знос. В усьому має бути «золота середина», тоді ви отримаєте той рівень життя, про який завжди мріяли. Відпочинок потрібен усім, і не варто скидати себе з рахунків. Можна відкласти всі робочі моменти і взяти відпустку на тиждень. Відпочиньте, розкладіть по поличках думки і знову в бій. Розслаблятися необхідно як фізично, так і духовно, щоб відновити баланс енергії, сил і часу. Левам слід проявити пильність, —не замовляйте путівки у неперевіреного туристичного агентства, інакше ризикуєте провести відпочинок в поганому готелі, ще і годувати будуть огидно. Цей вид бізнесу припускає неймовірну кількість шахраїв, які готові поласувати вашими грошима.
Чекайте фінансові надходження тільки в останній декаді місяця і пам’ятайте про те, що витратити їх слід виключно на благу справу. Давно планували почати власний бізнес, але ніяк не наважувалися це зробити? Тепер у вас є стартовий капітал, який можна сміливо використати. Бізнес-план допоможе скласти фахівець, консультація юриста обов’язкова — тут точно без всяких сумнівів. Налаштовуйтеся на роботу після відпустки — не все ж літати в хмарах і мріяти про солідні заробітки. У таких справах ініціатива точно не буде покарана.
Не звертайте уваги на заздрісників і будьте готові до того, що вони вставлятимуть вам палиці в колеса. Але хтось обговорює, а хтось упевнено йде до своєї мети, долаючи всі труднощі і підіймаючись все вище і вище кар’єрними сходами. Бізнесу це теж стосуєтья — гроши люблять економних власників, тому намагайтеся менше витрачати на всяку нісенітницю.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2018 Лев

Цього місяця не чекайте будь-яких сюрпризів від власного здоров’я. Цей механізм працюватиме злагоджено і збоїв точно не буде. Хіба що у відпустці намагайтеся дотримуватися елементарних правил гігієни. Екзотичні країни ваблять незвичайними фруктами, які можуть викликати алергічну реакцію. Неможливо передбачити, як в тій або іншій ситуації вестиме себе організм, тому будьте гранично обережні.
Проблеми зі сном можуть бути викликані періодом адаптації і зміни кліматичних умов. Слід не залишати все це на самоплив. Намагайтеся звернутися за допомогою до лікаря, який випише профілактичні препарати. Кращі ліки від поганого настрою, якщо вас раптом накрило — шопінг. Бутики і магазини чекають кожну представницю слабкої статі. Намагайтеся вибрати для себе найбільш відповідний наряд, а можна відразу декілька гарних речей прикупити. Підготовка до зимового сезону не має бути занадто масштабною — всю зарплату не варто спускати на шопінг.
Жінка-Лев чекає від оточення, що воно саме проявить ініціативу і розфарбує життя незвичайними фарбами. Доки ви сидітимете, і чекатимете, час пролетить непомітно. Не чекайте чудес і тоді результат не змусить себе довго чекати. Незабутні емоції подарує відпустка. Не забудьте взяти з собою фотоапарат, щоб зафіксувати кожен побачений момент. Але це мають бути осмислені фотографії, а не якийсь дивний набір пейзажів.

Гороскоп на жовтень 2018 року Лев

Читайте гороскоп на жовтень 2018 для інших знаків зодіаку:

Гороскоп на жовтень 2018 року Овен

Гороскоп на жовтень 2018 року Телець

Гороскоп на жовтень 2018 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2018 року Рак

Гороскоп на жовтень 2018 року Діва

Гороскоп на жовтень 2018 року Терези

Гороскоп на жовтень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2018 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2018 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2018 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *