Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року ВодолійЖовтень 2016 року допоможе вам чіткіше усвідомити свої життєві цілі і діяти наполегливіше, зміцнюючи репутацію.З 3 по 8 жовтня — сприятливі дні для придбання спортивного спорядження і підготовки до активних видів відпочинку. З 6 по 10 жовтня беріть участь у світських тусовках, ваші таланти не залишаться непоміченими. З середини жовтня почастішають дружні посиденьки у вас удома. Також ви зможете зустрічатися з колегами для спілкування в неформальній обстановці.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 9, 13, 22, 25, 30 жовтня.
  • Складні дні для Водоліїв: 5, 11, 17, 27 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 жовтня. Тиск обставин і відчуття залежності стануть причиною поганого настрою. Цей період несприятливий для розширення кола прихильників і флірту з малознайомими чоловіками. Та все ж після 2 жовтня ваші пригоди і побачення супроводжуватиме успіх. Не поспішайте розпочинати розмову про новий рівень ваших стосунків. Зараз ви не порозумієтеся, ця сфера життя перебуває в дисгармонії, що особливо сильно ви відчуєте з 7 по 10 жовтня. Навіть для пар, яким було складно вимовити слово «розлучення», з 6 по 10 жовтня воно стане вірогідним.

З 11 по 20 жовтня. З 13 по 16 жовтня в особистому житті додасться інтимних переживань, таємничості. Ці хвилювання і події вплинуть на вас і ваше уміння любити. Подружні стосунки можуть стрясатися під натиском фактів нещирості, невміння шанобливо відноситися один до одного і обопільного прагнення до свободи. Напружені аспекти Сонця і Марса приведуть до того, що шлюб зажадає значної трансформації, перегляду сімейних обов’язків. Якщо узи Гіменея вам дороги, то слід утриматися від гучних слів і звинувачень, особливо з 18 по 20 жовтня.

З 21 по 31 жовтня. У романтичних стосунках під впливом Білого місяця нарешті з’являться обнадійливі знаки долі, зросте натхненність. Після 24 жовтня посилиться ваша чарівність і бажання спілкуватися, що притягне до вас нових друзів. Натягнутість в партнерських стосунках різко спаде, хоча не все ще буде так, як хотілося. Після 25 жовтня ви нарешті зможете почути один одного, рівень взаємної агресії зійде нанівець.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Водолія

Важливі домашні питання вирішуватимуться легко і успішно. У жовтні ви зможете довести до розуму розпочатий ремонт. Не наполягайте на участі чоловіка в сімейних справах з 3 по 6 жовтня, його чекає багато роз’їздів по роботі. З 16 по 18 жовтня витрати на домашні потреби перевищать очікування. До середини жовтня є ризик дитячого травматизму.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Водолія

Над вами нависне загроза перевтоми і постійної внутрішньої напруги під впливом несприятливих зовнішніх чинників. Намагайтеся жити і працювати в щадному режимі, організовуйте собі необтяжливу дієту, потурбуйтеся про зміцнення імунітету. З 7 по 10 жовтня бажано пройти медичне обстеження.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Водолія

Період Терезів сприяє цій сфері вашого життя. Можна займатися питаннями працевлаштування або доводити до логічного кінця розпочате раніше. До 13 жовтня уникайте протистояння з держчиновниками. У доходах намітиться позитивна динаміка. Можливе підвищення на посаді, якщо ви планомірно готували цей крок. Підступи недоброзичливців почнуть стихати, але пильність втрачати не варто.

Гороскоп на жовтень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Водолія

Водолій не зможе приділяти коханій достатньо уваги, оскільки буде занадто заклопотаний життєвими проблемами. Сумніви, які його терзають, не дозволять йому проявити свою галантність. Не форсуйте розвиток ваших стосунків.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Водолія

Емоційне і фізичне навантаження виснажать нервову систему Водолія і приведуть до розвитку іпохондрії. Водолій має потребу у спокої, гармонійній обстановці. Окрім того, що йому варто виключити надмірності в їжі і дотримуватися режиму дня, не слід додавати життєвих нош. Обов’язкові щоденні прогулянки.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Водолія

У жовтні ефективними стануть додаткові інвестиції у свою справу, в організацію філій. Також прибуток принесуть винаходи, результати дослідницьких робіт. У жовтні з’являться додаткові джерела доходу або збільшиться зарплатня.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Водолія

Усі активні справи продовжать свій позитивний розвиток. З 9 по 20 жовтня — гарний час для старту свого бізнесу. Жовтень дуже підходить для рішучого сходження кар’єрними сходами. На початку жовтня можливе вимушене відрядження. З 3 по 8 жовтня вірогідні зриви переговорів.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Водолія

В період Терезів Водолій уникатиме спілкування, його сили і так закінчуються. Тому принаймні до середини жовтня потрібна перерва в активних тусовках. Пізніше в оточенні з’являться нові люди.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Водолія

У жовтні Водолій із задоволенням займеться самоосвітою. У першій половині жовтня його може притягнути ідея санаторного відпочинку. Також цей час підходить для запису на курси по фотосправі.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *