Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року ТерезиЖовтень 2016 року надасть вашому характеру заповзятливості і подарує вдачу в грошових питаннях.Розслаблятися краще самостійно, без участі родичів, подруг і навіть улюбленого. Актуальне відвідування оранжерей, ботанічного саду, салонів краси, магазинів, концертів класичної музики або опери. З 3 по 6 жовтня вирушайте на шопінг. З 9 жовтня займіться створенням різних корисних і красивих дрібниць. Солярій до середини жовтня краще не відвідувати, оскільки ефект вам не сподобається. З 16 жовтня запишіться в школу танців.

  • Сприятливі дні для Терезів: 3, 8, 12, 16, 26, 28 жовтня.
  • Складні дні для Терезів: 1, 15, 23 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 жовтня. Ваша втома, невпевненість в собі і повне небажання йти на компроміс створять досить напружену обстановку. Конфлікти з обранцем загостряться в період з 1 по 3 жовтня. Вас спробують помирити батьки. А ось друзі тільки піділлють олії у вогонь. Для ухвалення рішень у сфері стосунків час несприятливий.

З 11 по 20 жовтня. Додасться гострий конфлікт із старшим поколінням, що особливо буде відчутно з 15 по 17 і з 19 по 20 жовтня. Зараз вам слід зайнятися своєю самооцінкою: вона може бути або занадто занижена, або навпаки. Перемкніться на розвиток ваших природних талантів, навіть якщо ви вже майже закопали їх в землю.

З 21 по 31 жовтня. Відновиться ваше уміння люб’язно спілкуватися і зав’язувати знайомства. Хвилювання попередніх декад стихнуть, основні розбіжності вирішаться, проте в стосунках з батьками ще може залишатися протистояння. Різноманітні контакти, численні пересування, які заповнять ваше життя, зможуть відвернути вас від проблем і обдарувати натхненням. Випадкова зустріч з 26 по 28 жовтня стане доленосною.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Терезів

Неприємні аварійні ситуації у будинку можливі з 7 по 15 жовтня. Напружена атмосфера у зв’язку з побутовими питаннями протримається до 24 жовтня. Проте це не відмінить необхідності сімейної участі в громадських заходах. Дітей чоловікові надовго не варто доручати, можливі неприємності через недогляд. У молодшого покоління зросте схильність до травм, тому дітлахів краще переорієнтовувати на безпечніші види спорту і захоплення.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Терезів

З 3 по 7 і з 20 по 22 жовтня знадобиться уважніше відношення до свого самопочуття. Для вас взагалі небезпечно ігнорувати будь-які тривожні симптоми і погіршення здоров’я. У ці дні очікується загострення хронічних захворювань, послаблення імунітету. Займіться зміцненням ендокринної, лімфатичної систем, нормалізацією водно-сольового балансу. З 15 по 17 жовтня загостряться деякі симптоми абсолютно різних недуг.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Терезів

Вам потрібно особливо активно зайнятися зміцненням своєї матеріальної бази. Ваше фінансове чуття буде активне вам допомагати в період з 3 по 16 жовтня. Ви зможете отримати додатковий дохід, солідно заощадити, а також зробити вигідні покупки. Після 9 з’явиться можливість отримати нові джерела доходу. Загалом вам вдаватиметься лавірувати між альянсами співробітників, але слід проявляти обачність і не піддаватися на провокації з 9 по 11 і з 18 по 22 жовтня. Розпочаті зусилля відносно службового зростання варто продовжувати, нарощувати.

Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Зараз Терезам як ніколи потрібна ваша підтримка, допомога в ситуаціях, які вимагають ухвалення рішення. Інакше Терези можуть віддалитися від вас, а почуття — охолонути. Допомагайте Терезам зміцнювати їх упевненість в собі.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Енергетика Терезів не на найвищому рівні. Вони перевитрачатимуть життєві сили, які Терезам так потрібні, їх варто було б поберегти. Має сенс знизити фізичні навантаження і поліпшити харчування, дотримуватися режиму дня.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Період дуже продуктивний в матеріальному плані. Терези зможуть робити вигідні інвестиції. З’являться нові варіанти підробітку або розширяться сфери впливу. Рентабельно брати гроші в короткостроковий кредит. У жовтні можливі доходи від творчої діяльності.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Загалом, планети сприяють сфері праці. Проте роботи, запропоновані або виконані з 8 по 12 жовтня, можуть виявитися невигідними, а умови — шкідливі для здоров’я. Відносно кар’єрного зростання виникне спокуса діяти хитрістю. З 7 жовтня відрядження виявляться вигідними для службового просування.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Приятелі з 3 по 14 жовтня негативно впливатимуть на фінансову стабільність. Вони можуть стати причиною значних витрат, втрат джерел доходу, провокувати конфлікти з членами сім’ї. Нові контакти загалом будуть діловими.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Період не дуже підходить для релакса. До середини жовтня Терези можуть частина часу присвячувати розширенню своєї колекції і турботі про неї. Потім підняти настрій зможуть заміські поїздки, відпочинок на природі або участь в заїздах на картингу.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *