Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року ТелецьУ жовтні 2016 року кращу розрядку принесе спілкування з тваринами. Якщо немає домашніх вихованців, вирушайте в зоопарк. У жовтні більше часу проводьте з коханим. В один із днів з 7 по 12 жовтня організовуйте дівич-вечір. Жовтень сприятливий для відвідування салонів краси, будь-яких процедур для волосся і нігтів.

  • Сприятливі дні для Тельців: 3, 8, 12, 16, 26, 28 жовтня.
  • Складні дні для Тельців: 1, 15, 23 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 жовтня. Вміння домовлятися з людьми дозволить вам виступати навіть в ролі посередника і миротворця. У побудові стосунків вітається особиста ініціатива. Проте поточні повсякденні питання, дозвіл яких потребує спільних енергійних зусиль, внесуть деякий розлад у ваше партнерство. Справжня довірчість в стосунках виникне з 7 по 9 жовтня, коли ви зможете відчути настрій свого обранця як своє власне. Після 9 жовтня завдяки переходу Меркурія ваші успіхи в любовній сфері значно зростуть, як і активність зустрічей, подій.

З 11 по 20 жовтня. У любові настане період поліпшення взаєморозуміння. Особливо яскраво це відчують ті, хто вже готовий взяти на себе додаткові обов’язки. Ваші стосунки досягнуть нового рівня відповідальності. З 16 по 20 жовтня з’явиться розуміння, наскільки ваш коханий допомагає вам розвиватися. Після 17 жовтня Венера потурбується, щоб ви керувалися не лише почуттями, а й практично відносилися до усіх нюансів спільного життя. 18 жовтня може виникнути ідея узаконити ваш союз.

З 21 по 31 жовтня. Цей час активного спілкування, вигідних знайомств, приємних побачень, захоплюючих сердечних хвилювань. Щасливі моменти наповнять вас натхненням і творчими ідеями, утілюючи які ви продемонструєте свій багатий внутрішній світ. А коханий буде радий вам допомогти. Період з 27 по 31 жовтня захмариться через раптові сварки з близькими вам людьми.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Тельця

Ви будете готові до активного перетворення житла, але ваші з партнером погляди на домашній комфорт не співпадуть. До середини жовтня вашу сім’ю чекають клопіт, численні поїздки і не зовсім приємне спілкування з родичами і сусідами. Дружині в період Терезів краще залишатися в спокої бо і його енергетичний потенціал практично дорівнює нулю. А молодшому поколінню саме час вчитися планувати свій бюджет.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Тельця

Стан вашого організму в цьому астрологічному місяці зажадає активного втручання і професійної допомоги лікарів. З 3 по 12 жовтня конфлікт планет посилить залежність ваших недуг від емоційного стану. Після 15 жовтня в зону ризику потраплять гіпертоніки. Проте підвищиться і ефективність лікувальних процедур.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Тельця

З 3 по 8 жовтня — гарні дні для купівлі побутової техніки, дослухайтеся до порад приятельок. З 3 по 13 жовтня ситуація на роботі, атмосфера в колективі можуть справити на вас гнітюче враження. Для вирішення кар’єрних питань і працевлаштування це теж мертвий сезон. Але вже із середини жовтня підтримка однодумців допоможе усе виправити. У жовтні укладені раніше угоди почнуть приносити вам реальну вигоду.

Гороскоп на жовтень 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Тельця

Телець буде серйозно налаштований на розвиток і поглиблення партнерських стосунків і постарається вам це продемонструвати турботою і подарунками. Від своїх життєвих проблем і внутрішніх сумнівів він вас оберігатиме.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Тельця

Тепле спілкування з людьми, а особливо з коханою, залишається головним джерелом енергії Тельця. Проте йому варто потурбуватися про своє самопочуття, обстежуватися, дотримуватися дієти і режиму дня. Після 15 жовтня можливі гострі напади і запальні процеси в області печінки, нирок.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Тельця

Співпраця, ділове партнерство, а також доходи дружини можуть скласти гарний стартовий капітал для нього. Укладення контрактів, трудових договорів захистять його грошові інтереси. У жовтні — час для вирішення банківських питань. Прибуток принесуть зарубіжна співпраця, далекі відрядження, дослідницька діяльність.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Тельця

Треба набратися терпіння і просто пережити службову метушню. Незважаючи на інтриги, у Тельця знайдеться досить надійних помічників. З 3 по 16 жовтня варто радитися з партнерами. Після 14 жовтня надасться можливість для розвитку кар’єри.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Тельця

Юпітер продовжить сприяти розширенню кола знайомств і корисних зв’язків. З вірними товаришами Телець буде не розлий вода. Після 7 жовтня неспівпадання поглядів і можлива нечесність внесуть прохолоду в приятельські стосунки.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Тельця

У жовтні гарним способом відволіктися стануть дрібні ремонтні роботи у будинку. У першій половині жовтня Телець у вільний час підвищуватиме кваліфікацію. Після 15 жовтня він віддасть перевагу активним видам відпочинку.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року :

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *