Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року СтрілецьУ жовтні 2016 року внесіть у своє життя більше тиші, мелодійності і сентиментальних мелодрам перед сном. Для вас актуальні спортивні навантаження. Для далеких перельотів період несприятливий. З 7 жовтня заплануйте візит до дієтолога, косметолога або масажиста. З середини жовтня займіться розкриттям ваших артистичних талантів. Також у вас з’явиться час на відвідування перукарні, магазинів жіночої моди. Цього місяця більше спілкуйтеся з подругами.

  • Сприятливі дні для Стрільця: 3, 7, 16, 20, 23 жовтня.
  • Складні дні для Стрільця: 17, 18, 27 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 жовтня. Для подружніх пар настане період гармонії, взаєморозуміння, психологічної сумісності. Для тих, хто в пошуку, найсприятливіші дні для знайомств — з 3 по 8 жовтня. З 6 жовтня, якщо ваш союз стабільний і тривалий, ви замислитесь про його офіційне оформлення. У поверхневих стосунках, навпаки, виникнуть струси, непримиренні протиріччя, боротьба, що найяскравіше проявить себе в період з 7 по 10 жовтня.

З 11 по 20 жовтня. Для творчих союзів настане розквіт. Можливо, вас чекає знайомство з батьками вашого обранця. Намагайтесь уникати бурхливих сцен, скандалів і провокацій, для ваших стосунків це згубно. З 6 по 8 жовтня можливий приємний подарунок від партнера. З 7 жовтня вам стане легше проявляти свою жіночність, доглядати за собою. З 11 по 13 жовтня рішення про шлюб може принести не лише союз сердець, але й об’єднання капіталів.

З 21 по 31 жовтня. Ріст вашої популярності і комунікабельності, активний період побачень очікуються з 25 жовтня. Можуть виявитися таємні прихильники вашої краси. Збільшиться міра щирості стосунків. Зараз може настати вдалий момент, щоб позбавитися від непотрібних секретів і недомовок. Розлад в парі із-за життєвих питань можливий з 28 по 31 жовтня.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Стрільця

З 8 жовтня періодично може виявлятися неспівпадання в поглядах на способи досягнення гармонізації домашньої атмосфери. Ваш благовірний буде настільки занурений в робочі турботи, що тільки з 7 жовтня зможе приділяти досить уваги вам і дому. У дітей видасться напружений період у взаємовідносинах з однолітками. Їм потрібно отримати і такий досвід. У ваших силах потурбуватися про їх безпеку, застерегти від безрозсудних і ризикових затій. Братові або сестрі може знадобитися ваша матеріальна підтримка.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Стрільця

Організм налаштований на процес регенерації, тому від вас вимагається надавати йому допомогу. Вітаються заходи по зміцненню захисних сил організму. З 3 по 9 жовтня із-за вашої недовірливості можуть загострюватися хронічні захворювання. Під загрозою виявляться горло, щитовидна залоза. Варто уникати сидячого способу життя. З 17 жовтня потурбуйтеся про печінку, шкіру обличчя і травний тракт. Намагайтеся уникати нездорової їжі.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Стрільця

Ви зіткнетеся з багатьма прихованими раніше від вас обставинами. І зможете скористатися своїм правом на податкові пільги. Після 3 жовтня від керівництва може поступити вигідна пропозиція. До 6 жовтня не усі співробітники будуть налагоджені до вас доброзичливо, але особливої шкоди вам це не завдасть. З 9 жовтня можна діяти рішучіше і активно. З 17 по 19 жовтня поступлять вигідні пропозиції по роботі.

Гороскоп на жовтень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Стрільця

Не варто чекати від Стрільця у цьому місяці м’якості і ніжності, принаймні до середини жовтня. Якщо не здатні придумати і озвучити виправдання для промахів Стрільця, потішивши його самолюбність, то краще просто мінімізувати спілкування.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Стрільця

Самота для реалізації своїх винахідницьких і творчих ідей допоможе Стрільцю відновити душевну рівновагу. Щоб уникнути застійних явищ варто організувати собі масаж шийної області.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Стрільця

Матеріальна сфера зажадає великої обережності і уважності: до середини жовтня підвищена вірогідність втрат і неприємних новин. В той самий час періодично з’являтимуться нові варіанти підробітку. Більш прибуткова посада може виникнути на горизонті з 6 по 9 жовтня.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Стрільця

Стрільцю зараз не варто особливо переживати про дотримання усіх інструкцій і формальностей. Період вимагає більше творчого підходу, пошуку шляхів поліпшення атмосфери в робочому колективі. З 3 по 8 жовтня Стрілець може розраховувати на протекцію, а з 12 — на негласну. З 17 жовтня легше буде спілкуватися з чиновниками і товаришами по службі.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Стрільця

Спілкування з приятелями стане неминучою, але не дуже приємною даністю для Стрільця. Одиниці розумітимуть його душевні потреби і переживання..

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Стрільця

Стрільця можуть зацікавити далекі куточки природи, тому як і раніше актуальні туристичні походи на витривалість. Він може випробувати свої сили в академічному веслуванні, рафтингу. Користь принесуть грязьові ванни.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *