Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року СкорпіонУ жовтні 2016 року вас притягатимуть і активні розваги з подругами або усією сім’єю, і тихий відпочинок в кріслі з улюбленою книгою. З 9 по 17 жовтня вирушайте туди, де ви можете проявити усю свою кмітливість і талант. Пошліть свої роботи на літературний або художній конкурс на радіо або телебачення. Але хвилинки самотності в домі або на природі ні з чим не зрівняються по силі дії на ваш внутрішній світ. Вас може відвідати геніальна ідея.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 2, 7, 15, 20, 23 жовтня.
  • Складні дні для Скорпіонів: 4, 11, 17 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 жовтня. Під впливом Венери ви перетворитесь. Ваша жіночність і сексуальність зараз на висоті, м’якше проявляйте свою внутрішню силу і темперамент. Не відмовляйте собі в задоволенні і прийміть запрошення відвідати виставку або інший розважальний захід. З 7 жовтня у вас прокинеться дух амазонки. Тільки сильний і ніжний чоловік зможе підкорити вас. У стосунках, що зароджуються, протистояння характерів і темпераментів тільки розжарить пристрасті.

З 11 по 20 жовтня. Ви будете схильні викликати симпатію у людей. Оптимізм і віра в себе, щира зацікавленість і бажання допомогти — ось складові вашої привабливості і успішності в цей період. Важливі знайомства можуть статися в поїздці, на виставці, на спортивному заході, під час святкування знаменної події. З 17 жовтня чекайте подарунків від коханого або прихильників. Події з 19 по 20 жовтня можуть розвіяти ваші ілюзії.

З 21 по 31 жовтня. Після 25 жовтня зростуть ваша товариськість, волелюбність і оптимізм. Ви легко завойовуватиме увагу людей. Але не забувайте говорити коханому про свої почуття, інакше ваші дружні стосунки до когось можуть викликати ревнощі. З 29 жовтня не жартуйте з цим, щоб не спровокувати скандал.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Скорпіона

Незважаючи на зайнятість на роботі і громадське навантаження, чоловік все ж таки допомогатиме вам по дому. Діти будуть налаштовані на пізнавальний лад. До 15 жовтня можна розраховувати на їх відповідальне відношення до виконання домашніх завдань і доручень. Старше покоління з радістю поділиться своєю життєвою мудрістю, тому частіше запитуйте у батьків поради.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Скорпіона

У кінці жовтня ви можете зіткнутися з недосконалістю діагностики. Можливо, варто попорпатися в сімейному архіві, щоб виключити спадкові хвороби. Після 8 жовтня існує вірогідність підхопити інфекцію верхніх дихальних шляхів.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Скорпіона

У жовтні керівництво може довірити вам важливе доручення, від виконання якого залежатиме багато. Підвищення можливе в першій половині жовтня. Розпочинати консультаційну практику краще з 8 по 19 жовтня. Якщо ви відчуваєте, що досягли потрібних професійних висот і у вас є чітке бачення перспектив, то організовуйте власну справу. У цей період можливі подарунки від співробітників і ділових партнерів. Можна знайти джерело додаткового доходу. Будьте пильні, вірогідні обман і шахрайство. Дотримуйтесь правил, щоб уникнути штрафів і інших заходів.

Гороскоп на жовтень 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Скорпіона

На початку жовтня краще з Скорпіоном не сперечатися. В середині жовтня, перш ніж витрачати гроші, порадьтеся з ним. Скорпіонові важливо, щоб його цінували як чоловіка, а не як машину для заробляння грошей. З 15 жовтня додайте грайливості у ваші стосунки.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Скорпіона

У жовтні сприятливе лікування і планове хірургічне втручання. Непередбачувана поведінка Скорпіона і різкі емоційні скачки можуть зіпсувати життя усім. Самота дозволить йому розібратися з внутрішніми протиріччями.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Скорпіона

Дії, пов’язані з Інтернетом, принесуть гарний дохід. Також доходи можливі від несподіваних спільних проектів з колишніми конкурентами. У жовтні до 19 числа рішення грошових справ (банки, позики, кредити) буде успішним. Можна брати і давати у борг.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Скорпіона

У жовтні фортуна буде на стороні Скорпіона. Йому просто потрібно докласти зусилля і почати діяти з творчим підходом в рішенні проблем. Необхідно використати особисту ініціативу і нестандартне бачення перспектив при укладенні договорів і підборі клієнтів.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Скорпіона

У жовтні значно розшириться коло знайомих Скорпіона. Нові приятелі згодом перетворяться на відданих друзів. Корисні знайомства в інтернет-співтовариствах і на бізнес-форумах зможуть надати допомогу в потрібний момент. Після 15 жовтня актуальні зустрічі з приятелями.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Скорпіона

Скорпіон може влаштовувати собі «дні відлюдника і філософа», коли ніхто не має права уриватися в його особистий простір. Подорожі будуть для нього відмінним джерелом натхнення. Розваги і спілкування з дітьми додадуть оптимізму.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *