Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року РибиУпродовж усього жовтня 2016 року вас притягатиме активний відпочинок з елементами змагання і екстриму, а також експерименти в інтимній сфері. Тому увесь свій вільний час ви прагнутимете провести наодинці з коханим. У жовтні відвідайте косметолога, салон краси, попрацюйте над своїм іміджем. Заплануйте захід, пов’язаний із закордонною культурою.

  • Сприятливі дні для Риб: 6, 7, 16, 19, 23 жовтня.
  • Складні дні для Риб: 5, 8, 12, 18 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Риб жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Риб

З 1 по 10 жовтня. До 5 жовтня новизну у ваше особисте життя внесуть знайомства в поїздках або під час відвідування офіційних організацій. Після 7 жовтня ви користуватиметеся особливим успіхом у протилежної статі. Прагніть до серйозних стосунків зі взаємними зобов’язаннями. Не бездумне загравання, а саме усвідомлені почуття матимуть позитивний результат і гарні перспективи. Бажання мати партнера повністю і контролювати кожен його крок може спровокувати бурю протесту. Якщо ви дорожите один одним, не випробовуйте ваш союз на міцність.

З 11 по 20 жовтня. Гармонія в парі можлива у тому випадку, якщо кожен прийматиме природу партнера як даність. Чоловіча гнівлива і жіноча емоційність не має бути причиною сварок і непорозумінь. Просто домовтеся не помічати і прощати такі дрібниці. З 14 по 17 жовтня можливий нездоровий інтерес, непереборний потяг схожий на ману. Необхідно вчитися самовладанню і тверезому відношенню до оточення. Спілкування через інтернет, загальні інтереси з людиною старшого віку з 18 по 20 жовтня нададуть вам упевненості в собі. Не бійтеся змін і пам’ятайте, що за будь-яким розлученням йде нова зустріч.

З 21 по 31 жовтня. Після 25 жовтня у вас прокинеться дух протиріччя і бажання поступати по-своєму. Ваша активність притягне увагу до вашої неабиякої особи. Гармонія в сексуальній сфері надихне на творчість і стане причиною
вдячного відношення до усього, що підносить доля. Даруйте подарунки коханим, з радістю приймайте їх самі і пам’ятаєте, що глибина почуттів не вимірюється ціною презентів.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Риб

Ваш благовірний буде в активному пошуку нових потрібних зв’язків і додаткових джерел доходу. До 7 жовтня очікуються численні візити цікавих, близьких за духом людей. У жовтні звернете увагу на самопочуття ваших спадкоємців, варто підкоригувати їх режим. Ймовірно, що старше покоління запропонує вам фінансову допомогу для ремонту.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Риб

На початку жовтня проведіть системне обстеження усього організму. Можуть дати про себе знати хронічні хвороби органів малого тазу. Намагайтеся не перемерзати. Важливо організовувати систематичні фізичні навантаження, щоб трансформувати внутрішню напругу.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Риб

Якщо ви рішучі і працелюбні, комунікабельні і справедливі, то це ваш період. Ви отримаєте вигідну і відповідальну роботу і гідну за неї винагороду. З 3 по 11 жовтня можуть виникнути виробничі проблеми. Після 15 жовтня необхідно бути гнучкіше в спілкуванні з колегами. Від уміння знаходити з ними спільну мову залежатиме ваша кар’єра.

Гороскоп на жовтень 2016 для Риб чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Риб

З ніжного і всепрощаючого ваш обранець перетвориться на жорстку людину, бажаючу контролювати кожен ваш крок. У стосунках він цінуватиме близькість і безмежну довіру. Після 10 жовтня надмірна сприйнятливість завадить в з’ясуванні стосунків.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Риб

До 15 жовтня варто приділяти увагу здоров’ю, спостерігати за емоційним фоном і дотримуватися загальноприйнятих норм харчування і гігієни. Існує ризик інтоксикації. У цей період лихослів’я здатне якісно змінити самопочуття і порушити протікання енергії в організмі.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Риб

У жовтні і першій половині жовтня необхідно віддати борги, оскільки це період перевірки відповідального відношення до чужих грошей. З 7 по 19 жовтня завдяки займаній посаді може бути великий доход. Гарні матеріальні перспективи матиме діяльність, пов’язана з культурою, художніми цінностями, і страховий бізнес.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Риб

Зареєстровані в цей час підприємства обіцяють стати прибутковими. Варто звернути увагу на роботу по утилізації і переробці відходів. З 15 жовтня консультаційна діяльність або колективна робота принесе гарний дохід. Важливо йти на компроміс, інакше можна втратити і партнера, і вигідні перспективи.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Риб

Початок жовтня подарує багато зустрічей. Питання для обговорення будуть швидше ділові, ніж бесіди по душах. Це період реалізації планів за допомогою товаришів і громадських організацій.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Риб

Найбільше його притягатиме екстремальний відпочинок. Краще проводити його з перевіреними людьми в уникнення в майбутньому проблем із здоров’ям.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *