Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року РакУ жовтні вам вдасться створити в домі атмосферу захищеності і затишку, про яку ви так давно мріяли. Купівля милих дрібниць для дома доставить вам масу задоволення. До 7 жовтня найбільш органічний і необтяжливий відпочинок з подругами і дітьми. Після 15 жовтня настає гарна пора для активного пізнавального відпочинку.

  • Сприятливі дні для Раків: 3, 9, 16, 21, 25 жовтня.
  • Складні дні для Раків: 4, 11, 17, 20 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Рака

З 1 по 10 жовтня. Сприятливі зовнішні обставини і романтична обстановка далеко від дому з 3 по 6 жовтня допоможуть зародити в душі вогонь любові. Вам вдасться добитися симпатії навіть найпохмурішого чоловіка. У ці дні гармонія в почуттях перетворить ваше життя на свято. Проте з 7 по 10 жовтня ваші грайливість і комунікабельність загрожують викликати хворобливі ревнощі партнера. Витрати не за призначенням також стануть причиною розмови на підвищених тонах. З 6 по 9 жовтня для вирішення конфліктних ситуацій з коханим і близькими родичами використайте усе ваше терпіння і мудрість.

З 11 по 20 жовтня. З 14 по 18 жовтня ви будете здатні пом’якшити і перетворити на жарт будь-які непорозуміння в парі. Любов і щире бажання спокою і стабільності в сім’ї дозволять вам досягати компромісів і знаходити позитив в усьому. З вами буде практично неможливо посваритися. І обговорення філософських тем, і спільна робота по будинку, і турбота про домашніх улюбленців буде в радість. Після 14 жовтня намагайтеся не перекладати свої проблеми на плечі коханих.

З 21 по 31 жовтня. Після 25 жовтня настає сприятливий період для любовних побачень. Зросте ваша активність, і це притягне до вас протилежну стать. Бажання стати лідером в парі або в сім’ї може відбитися на ваших стосунках. Якщо ви обидва упевнені в своїх почуттях, то зараз гарний період для пояснень, заручин, одруження. Після 28 жовтня існує загроза конфлікту з родичами партнера. Вам може не вистачити об’єктивність в оцінці ситуації. За можливості йдіть від відкритої конфронтації.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Рака

У чоловіка буде багато турбот на роботі, тому усі пікантні і романтичні ідеї повинні виходити від вас. У кінці жовтня із-за фінансових непорозумінь можливі конфлікти, будьте економніші. Надайте більше самостійності дитині, їй потрібно вчитися проявляти себе. Із старшим поколінням доведеться відстоювати свою думку, але робити це потрібно вкрай делікатно.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Рака

Зверніть увагу на стан шкіри, адже вона відбиває проблеми усього організму. На початку жовтня добре проводити профілактику або лікування шкірних захворювань. Після 15 жовтня вірогідні запалення верхніх дихальних шляхів, гланд, носоглотки. Можуть бути збої в роботі шлунку і лімфатичної системи.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Рака

Працьовитість, уміння знаходити спільну мову з колегами допоможуть уникнути багатьох непорозумінь. Основна стаття витрат в цьому зодіакальному місяці — сім’я. У жовтні стримайте витрати на розваги, дитячі примхи. На початку жовтня концентрація на домашніх проблемах негативно відіб’ється на стосунках з начальством і зарплатні. Після 18 жовтня може послідувати вигідна пропозиція по роботі.

Гороскоп на жовтень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Рака

Рак почне реалізацію своїх бажань хоча б у дрібницях.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Рака

Загальний стан буде нестабільним. Замість сну— похмурі думки або нереальні мріяння, які віднімуть багато сил і негативно відіб’ються на самопочутті. Можуть дати про себе знати спадкові хвороби. У жовтні з метою профілактики варто обстежити нирки.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Рака

Головним джерелом доходу Раку буде основне місце роботи. У жовтні із-за аварійної ситуації можливі матеріальні і грошові втрати. У жовтні можна розраховувати на підтримку з боку старших бізнес-партнерів, родичів.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Рака

У жовтні з’являться перспективи в професійній діяльності, можливий перехід на іншу роботу. З 15 по 20 жовтня збільшиться кількість зустрічей і ділових поїздок. Реєстрація документів, транспортні перевезення, попередні переговори будуть оперативні і конструктивні. Після 20 жовтня усі ці справи призупиняться на невизначений термін.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Рака

Початок жовтня — сприятливий період для спілкування з товаришами. Після 15 жовтня активізуються контакти з найближчими родичами. Під час цих зустрічей виникнуть ідеї спільної діяльності і професійної реалізації.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Рака

Активний відпочинок з сім’ями друзів до 10 жовтня змусить замислитися про власних дітей. У ці дні можна вирушати в розважальні комплекси, на спортивні бази.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *