Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року ОвенУ жовтні 2016 року вам знадобиться спаринг-партнер для скидання фізичної напруги і внутрішньої агресії. Підійдуть бадмінтон, великий теніс, заняття парними танцями, головне — не сидіти на місці. Після 18 жовтня відвідайте концертний зал, музика зробить на вас чудотворний вплив.

  • Сприятливі дні для Овнів: 2, 5, 10, 19, 25 жовтня.
  • Складні дні для Овнів: 8, 14, 22 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Овна

З 1 по 10 жовтня. Ваша потреба любити і бути коханою виявиться настільки потужною, що ви можете перестаратися у силі прояву почуттів. Негармонійні аспекти Сонця провокуватимуть вас на нетактовні зауваження або поблажливий тон на адресу партнера. Дуже важливо утриматися від таких випадів. Усі емоційні пориви перенесіть в інтимні стосунки, тоді, можливо, період підвищеної пристрасності допоможе вирішити усі розбіжності. Нестандартні та екстремальні ситуації подарують нові знайомства. З 7 по 9 жовтня очікується знакова зустріч.

З 11 по 20 жовтня. Вас опанує спрага цілком мати один одного, іноді вона досягатиме таких висот, що стане граничити із ненавистю. У боротьбу характерів втрутяться і життєві, і кар’єрні питання, які посилять вибухонебезпечне спілкування. Намагайтеся прислухатися до коханого, а не тільки наполягати на своєму. Проте секс продовжить радувати запалом і невтомністю, особливо з 14 по 17 жовтня.

З 21 по 31 жовтня. Під впливом тригона місяця до Сатурну загострення пристрастей почне слабшати, між вами і коханим стане більше душевності, гармонії і спокою. Після 25 жовтня можливі домагання з боку товариша по службі, які загрожують неприємними наслідками. 27 жовтня доля подарує вам любов з першого погляду. Для тих, хто уникає недомовок, відкритий перед обранцем, стосунки стануть багатообіцяючими. Тому заздалегідь з’ясуйте усі спірні моменти. Такої ж кристальної чесності вимагайте і від милого.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Овна

У жовтні не все стане так, як хотілося б, але на початку жовтня жіноча інтуїція допоможе усе улагодити. Рішенню ваших житлових проблем, поліпшенню умов проживання невпинно протегує Юпітер. Дитині буде потрібна ваша участь: з 3 по 16 жовтня велика вірогідність нападу ігроманії та марнотратства. Підтримайте почини чоловіка, ваша віра в його сили надихне на зміцнення добробуту сім’ї.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Овна

Після 10 жовтня можуть загостритися хронічні захворювання і виникнути проблеми з кишковиком. З 1 по 18 жовтня вам не уникнути лікувально-профілактичних заходів. У період з 18 по 22 жовтня може знадобитися моральна підтримка або консультація у психолога. З середини жовтня потрібен більш спокійний режим, бережіть очі, вірогідні проблеми з судинами головного мозку.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Овна

З 3 по 16 жовтня грошові питання вирішуватимуться легше і продуктивніше. У жовтні може зайти розмова про повернення боргів. Після 7 жовтня ваші вченість і кругозір виставлять вас у вигідному світлі. З середини жовтня незриме протистояння в колективі може істотно понизити продуктивність праці. З 9 по 20 жовтня робіть ставку на професіоналізм і особисті стосунки з посадовцями.

Гороскоп на жовтень 2016 для Овнів чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Овна

Овнами рухатиме бажання підкорити весь світ і вас. Їх спроби хоч і можуть виглядати незграбними і грубуватими, але будуть щирими. Хваліть Овна, в делікатній формі заохочуйте його прагнення.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Овна

Овен буквально генеруватиме енергію, але її якість виявиться дуже агресивною, руйнівною. Та й витрачати сили він буде нераціонально. Після 15 жовтня для нейтралізації негативних впливів Марса варто зайнятися регулярними фізичними вправами.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Овна

У професійній сфері Овну потрібно орієнтуватися не на розмір заробітної платні, а на партнерство, яке з часом стане надійним грошовим джерелом. До 7 жовтня продуктивними стануть зусилля, прикладені до власної справи. Не завадить обачність у вкладеннях, до середини жовтня слід відмовитися від ризикованих дій.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Овна

У жовтні Овну необхідно домагатися відповідальних завдань, які спрацюють на перспективу, робота в звичайному режимі залишить його на задвірках успіху. Його незговірливість може зруйнувати стосунки із співробітниками. Розмову з босом краще планувати на період з 7 по 9 жовтня.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Овна

До середини жовтня щоб уникнути розчарування спілкування бажано звести до мінімуму. Проте з 15 по 20 жовтня настануть золоті дні для співпраці, відпочинку і поїздки за кордон.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Овна

У жовтні рекомендується відвідування різних культурних заходів. З 3 по 14 жовтня його пристрастю стане армрестлінг.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року :

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *