Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року ЛевУ жовтні 2016 року сімейні походи в кінотеатр допоможуть наповнитися новими враженнями і об’єднатися під час їх обговорення. Для поїздок період не дуже сприятливий. Проте для творчого розвитку — золотий час. У жовтні спілкуйтеся з дітьми в ігровій формі. З 3 по 10 жовтня на дачі може знадобитися фізична робота. Це дасть вихід енергії, внутрішній агресії і допоможе побути на повітрі. З середини жовтня більше часу проводіть з подругами.

  • Сприятливі дні для Левів: 9, 14, 20, 24, 29 жовтня.
  • Складні дні для Левів: 5, 12, 18, 27 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Лева

З 1 по 10 жовтня. До 8 жовтня — сприятливі дні для флірту у пошуках нових залицяльників. Відкрите серце і уміння співчувати притягнуть до вас гарних людей і принесуть вдачу в сердечних справах. У довготривалих стосунках може початися нова хвиля переживань відносно сумнівів один в одному, невірності. Невміння йти на компроміс із-за протистояння Сонця з Ураном розжарить атмосферу 2-3 жовтня ворожнечею і недоречним в парі суперництвом.

З 11 по 20 жовтня. Ваш войовничий настрій не сприяє налагодженню стосунків в парі. Відкладіть серйозні розмови на потім, дайте один одному зібратися з думками. Після 17 жовтня ваша чуттєвість зросте. Можливо, саме зараз варто поекспериментувати в інтимній сфері, приділивши максимум уваги своїй тілесній природі. Для побачень актуальна атмосфера таємничості, ролевих ігор.

З 21 по 31 жовтня. Ви станете поводитися розумніше, конструктивно і обережно. Особисте життя поступово почне гармонізуватися, інтимна сфера матиме велику частку романтичності. Далека подорож спонтанно може принести незвичне, але дуже перспективне знайомство з 26 по 28 жовтня. У ці самі дні підвищиться вірогідність пропозиції руки і серця.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Лева

Поліпшення житлових умов зажадає від вас зусиль з 3 по 13 жовтня. Стосунки із старшим поколінням розвиватимуться в гармонійному ключі. Чоловік постарається зміцнити свою професійну репутацію. Заради цього він може підписатися на напружений режим, участь в складних переговорних або дослідницьких процесах. У дітей спілкування з однолітками не заладиться. Навчіть їх філософськи відноситися до життя.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Лева

Недуги, які останнім часом вас турбували, почнуть відступати, а здоров’я буде легше відновити і зміцнити. Вам варто зайнятися профілактикою своєї недовірливості, тривожного стану, нападів песимізму, які стануть відчутніші з 3 по 14 жовтня. Контролюйте напади гніву, вони можуть негативно вплинути на стан сердечного м’яза, нирок і надниркових залоз.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Лева

У жовтні можна з успіхом робити грошові вкладення і вигідні покупки. Гарна пропозиція про роботу може поступити до вас з 7 по 9 жовтня. З 7 по 12 жовтня варто уникати авантюрного вкладення грошей. До кінця місяця внутрішні інтриги і склоки перестануть вас торкатися, але піком стане період з 8 по 17 жовтня. Зосередьтесь на тому, щоб на робочому місці створити собі атмосферу домашнього затишку. З 9 по 20 жовтня легше буде отримати дохід від нерухомості.

Гороскоп на жовтень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Лева

Лев буде волелюбним, сексуальним, але занадто нетерплячим. Після 6 жовтня його різка поведінка полагіднішає. При зустрічах він себе почуватиметься спокійніше і упевненіше у затишній обстановці.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Лева

Іпохондрія і марсіанська енергія Лева зажадають конструктивного рішення. Спортивні навантаження зараз стануть для нього панацеєю, але їх потрібно розподіляти рівномірно, не доводячи себе до знемоги. Також актуально зайнятися плаванням.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Лева

Жовтень можна використати для залагоджування комерційних питань, транспортних витрат, безготівкових операцій. У жовтні прибуток принесе оренда. Можна купити нові речі у будинок. Не варто зловживати азартними іграми. Збої у виплатах можливі після 20 жовтня.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Лева

Особливої потреби найближчим часом займатися кар’єрою немає. Цей період підходить для вирішення домашніх завдань. Питаннями працевлаштування краще займатися в першій половині жовтня. З паперовими справами і з ходінням по інстанціях важливо поквапитися до 21 жовтня.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Лева

Активніше спілкування і контакти з новими людьми очікуються з 3 по 8 жовтня. З середини жовтня Лев вважатиме за краще спілкуватися у вузькому крузі. Він зможе проявити свою привітність і гостинність. З кращим другом протистояння характерів перейде у фазу теплоти і спільного дозвілля з середини жовтня.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Лева

Домашній кінотеатр виявиться дуже до речі. Також може виникнути спокуса відправитися на природу. З середини жовтня може видатися шанс далекого вояжу разом з друзями або з коханою.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *